Branky: 72´ Ščudla, 78´ Rychlý ŽK: Šigut, Kopečný, Kadlec - Kesner, Juliš

Lasák - Kadlec, Janoščín, Helebrand, Haitl - Macháček (58. Ščudla), Rychlý, Šigut (88. Janjuš), Kopečný, Kramář - Rataj (58. Yunis)

MFK Chrudim

Floder - Skwarczek, Hašek, Kesner, Průcha - Řezníček, Záviška (75. Juliš), Kejř (64. Látal), Vrána, Jančura - Jedlička (64. Firbacher)

První příležitost utkání měli v 10. minutě Slezané. Patrik Haitl si potáhl míč po pravé straně hřiště a naservíroval míč Tomáši Ratajovi. Ten se však dostal až příliš blízko Floderovi a nedokázal ho přehodit. O minutu později se do podobné situace dostal Miloš Kopečný, který si naběhl na centr za obranu, který mu adresoval Macháček. Floder ale na opavské střelce vyzrál i podruhé. Opavští dál hýřili aktivitou. Snažení Slezanů mohl ve 22. minutě proměnit v gólovou radost Rychlý. Ten se ale k zakončení kvůli těsné obraně chrudimských nakonec nedostal. Ve 27. minutě se o slovo přihlásila také Chrudim. Centrovaný míč propadnul až na jednoho u útočících hráčů Chrudimi. Lasák však situaci vyřešil včasným výběhem. Ve 40. minutě se opavští dostali do své další brankové příležitosti. Rataj vybojoval míč na hranici pokutového území a naservíroval ho pod sebe nabíhajícímu Kramářovi. Ten však svou střelou trefil jen dobře postaveného bránícího hráče. V první půli se více nestalo a oba týmy tak odcházeli za stavu 0:0.

Do druhé půle nastoupili oba týmy beze změn. A byli to opět opavští fotbalisté, kteří měli v jejím úvodu více ze hry. Do prvního zakončení se však dostali hostující hráči, díky střele Kejře. Jeho pokus však branku Lasáka neohrozil. V 58. minutě domácí střídali, a poprvé se tak na opavský trávník dostal Jakub Yunis. V 69. minutě zahrozili chrudimští. Přetažený centr z pravé strany musel likvidovat až Lasák, který jej vyrazil na rohový kop. S tím si však opavská obrana poradila. Opavští fotbalisté se v 72. minutě dočkali vstřelené branky, kterou vstřelil Adam Ščudla. Ten si našel balón v pokutovém území a umístil jej za záda brankáře Flodera. Slezané tak od 72. minuty vedli 1:0. Druhou branku domácích přidal o šest minut později Adam Rychlý, který zvýšil vedení Slezského FC Opava na 2:0. Třetí trefa byla na spadnutí po hlavičce Yunise v 80. minutě. Tentokrát však brankář Floder zasáhl. Ve druhém poločase se více nestalo a Slezský tak zapisuje další tři body do tabulky po výhře 2:0.