1:1 (0:1)

Branky: 53. Dostál - 45. Whiffen

Dostál, Zavadil, Tiahlo, Cupák, Houser, Dočkal, Plecitý, Chwaszcz, Červenka, Vyhlíd, Jeleček, Berky, Heinz, Vytiska, Mazuryk

Fojtíček (46. Lasák) - Kadlec (46. Ščudla), Janoščín (46. Buchvaldek), Tsykalo, Helebrand (65. Vincour) - Bílek, Gorčica (65. Janjuš), Whiffen (65. Klejnot), Kramář (46. Dostál), Šigut (65. Šeba) - Hranoš (46. Rataj)

O P A V A - Slezané v rámci čtvrtého přípravného utkání cestovali do Kroměříže, který aktuálně vede tabulku MSFL. Po vyrovnaném průběhu utkání se oba celky rozešly smírně, 1:1.

Do utkání vstoupili lépe Slezané, když ve 2. minutě vyslal do šance Kramáře průnikovou nahrávkou Kadlec. Kramářovo zakončení z úhlu však kroměřížský brankář lapil. O sedm minut později zkoušel najít Tsykalo centrem Bílka. Jeho zakončení však branku nepřineslo. Postupem času se hra vyrovnala a následovala neurovnaná pasáž plná ztrát na obou stranách. Tu pročisnula až branka nově příchozího australského záložníka Whiffena. Ten se prosadil střelou do prázdné brány po tom, co přesný Bílkův centr tečoval Kramář. Opavští tak v půli vedli 1:0.

Do druhého poločasu udělal trenér Hlinka několik změn v sestavě. Na obraz hry to však nemělo příliš veliký vliv. První zajímavou akcí byla až vyrovnávací branka Dočkala z 53. minuty. Ten se prosadil díky chybě v rozehrávce lobem přes Lasáka. Vedení na opavskou stranu mohl vrátit Janjuš, který měl několik dobrých střeleckých pokusů. Žádný z nich však nemířil mezi tři tyče. Největší šanci měl v 80. minutě Klejnot, který si našel propadlý balón na zadní tyči. Jeho hlavička ale jen těsně minula branku. Slezský tak poprvé v přípravě remizoval 1:1.