oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 4.4., 27.kolo
SFC Opava 
od  
 Bohemians 1905

Ptejte se: Tomáš Polách

O P A V A - Tomáše Polácha jste zvolili nejlepším opavským hráčem měsíce března. Zeptejte se zkušeného středopolaře na to, co vás zajímá do čtvrtka 17. dubna do 20 hodin. Odpovědí Tomáše Polácha na vaše dotazy se dočkáte s největší pravděpodobností v pátek 18. dubna (bude upřesněno).


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 21 odpovědí v této kategorii celkem.


Víta 17.4.2014, 16:32
Jak jste se dostal na profesionální fotbal ?

Odpověď:
Dobrý den, můj otec byl výborný fotbalista, i mamka hrála fotbal. Odmalička jsem k němu byl vedený a moc mě bavil, takže jsem rád, že jsem se dostal až do ligy. Měl jsem i potřebné štěstí na dobré trénery a spoluhráče.

Víta 17.4.2014, 16:30
Nejhezčí fotbalový zážitek ?

Odpověď:
Zdravím, každé vítězství a společná radost jak s hráči v kabině, tak s fanoušky. To je na fotbale to nejkrásnější.

Eva 17.4.2014, 13:27
1) Co byste dělal, kdybyste nehrál fotbal? 2) Věnoval byste se jinému sportu? Třeba v mládí jste k jiným odvětvím neinklinoval?
3) Co plánujete po konci kariéry?

Díky fanynka Eva

Odpověď:
Zdravím, Fotbal jsem chtěl hrát už odmalička. Z jiných sportů určitě tenis a hokej. U fotbalu bych chtěl zůstat i po konci aktivní kariéry. Mám i trenérskou licenci UEFA-A.

Milan (chrabry.milan@centrum.cz) 16.4.2014, 19:53
Tomáši zdravíčko. Nastřílel jste mnoho gólů, na jaký z nich jste nejvíc pyšný? Co třeba ten za Brno proti Spartě?

Ať se Vám jen a jen daří! Hodně štěstí přeje Milan

Odpověď:
Dobrý den, ten gól proti Spartě byl speciální, ale vážím si každého gólu, který dám, nebo na jaký přihraji. Díky za podporu!

MICHAL (piosek.michal@seznam.cz) 16.4.2014, 19:39
Dobrý den p. Polách těšíte se na zápas s vaším mateřským klubem ZLINEM B. a butete hrát v základní sestavě.Zdá se mi ,že na hřišti hrajete dobře má to hlavu i patu ale chybí větší sehranost (a pochopení ) s ostatními hráči a ztoho prameníci zbytečné ztráty míčů . díky za odpověd. JUVE OSTROJ -JUVE SFC WOREWER.


Odpověď:
Zdravím, těším se na všechny zápasy, i na ten se Zlínem. K té sehranosti, myslím si, že můžeme hrát jako mančaft ještě mnohem lépe.

Míša H. 16.4.2014, 19:30
Ahoj Tomáši, ráda bych se zeptala, jak to, že i v těch letech fyzicky stačíte i o generaci mladším protihráčům? Máte na to nějaký recept? Když jsem napsala recept, vzpomněla jsem si na jídlo. Jakou kuchyni preferujete nebo jaký je váš oblíbený pokrm?

Díky! Michalka :)

Odpověď:
Zdravím, recept na to je víc odpočívat a dobře trénovat. Nejlepší kuchyně je od mé manželky. Před zápasem se snažím jíst správně, ale přes týden sním i něco ne úplně zdravého. Mé oblíbené jídlo je třeba segedínský guláš.

Nikola 16.4.2014, 19:21
Dobrý den, ¨
jak si rozumíte s mladšími spoluhráči? A co říkáte na opavské fanynky, líbí se Vám? xD

Odpověď:
Dobrý den, rozumím si výborně se všemi spoluhráči. Opavské fanynky se mi líbí.

Toník (tonda.novak@centrum.cz) 16.4.2014, 19:20
Čus Tome,

Co berete jako největší úspěch v dosavadní kariéře?

Přeju hodně štěstí v boji o postup!

Tonda

Odpověď:
Dobrý den, na tuto otázku jsem již odpovídal. Díky za podporu!

Janosz (janosz14@email.cz) 16.4.2014, 18:38
Zdravím Tomáši. Co si myslíte o fanoušcích Slezské Opavy? Vnímáte jejich podporu? Co si osobně myslíte, postoupí Slezská Opava do 2.ligy? popřípadě bude bojovat o první příčky 2.ligy? Máme na to? Jste nejlepší hráč Opavy, a tohle by mě docela zajímalo. Ještě jedná otázka, ohledně fans Opavy. Je podle vás hodně fanoušku nebo by to chtělo ještě zlepšit počet? Když jo, jak? Jak přilákat lidi aby přišli do Městských Sadu fandit SFC? Děkuji za odpověd. Hezký den

Odpověď:
Dobrý den, hlavně my hráči musíme svými dobrými výkony přilákat ještě víc lidí na stadion. Pevně věřím, že se nám podaří postoupit, i když to ještě bude hodně těžké.

Fanoušek hokeje 16.4.2014, 18:32
Ahoj,

sleduješ hokej? Komu budeš fandit ve finále extraligy?Odpověď:
Zdravím, tím, že bydlím v Brně, tak fandím Kometě. Znám ale spoustu hokejistů ze Zlína a hlavně jsem rád, že o titul hrají dva moravské týmy.


Další stránky
123>>