oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 4.4., 27.kolo
SFC Opava 
od  
 Bohemians 1905

Ptejte se: Jaroslav Rovňan

Ptejte se: Jaroslav Rovňan

Vážení fanoušci a přátelé opavského fotbalu, v této rubrice Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činnosti našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat vulgarismy či osobní útoky, nebudu na ně reagovat.

Na Vaše dotazy budu odpovídat průběžně, jak mi čas dovolí. Děkuji za pochopení a těším se na přátelskou komunikaci.

S úctou
Jaroslav Rovňan
ředitel Slezského FC Opava
Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 124 odpovědí v této kategorii celkem.


Filip (filip3232@seznam.cz) 30.3.2020, 16:54
Dobrý den,
Zajímalo by mě kde zmizel Endy Opoku Bernadina
Poslední zprávy o něm jsou už snad rok staré. Tehdy byl zraněný.
Zajímalo by mě tedy zdali je stálé hráčem SFC popřípadě jaká je jeho situace ?
Děkuji za vaší odpověď a mnoho zdraví.


Odpověď:
Dobrý den,
díky za Váš dotaz. Endy už není hráčem Slezského FC. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu, který se nelepšil, jsme se s ním dohodli na ukončení smlouvy. Endy se následně vrátil domů do Holandska.

S pozdravem
JR

Jarda (jardamaitner@seznam.cz) 24.3.2020, 20:49
Dobrý večer, děkuji za odpověď. Jen mám ještě jednu otázku. Šlo by zveřejnit č.účtu klubu, abychom popřípadě mohli poslat darem nějaké finance. S pozdravem Jarda M.

Odpověď:
Dobrý večer,
velice si vážím Vašeho zájmu, ale poslat jen tak peníze na účet akciové společnosti není tak jednoduché. Vše musí být smluvně podloženo, a pokud se nepletu i následně zdaněno. Jestliže máte opravdu zájem klub podpořit finančně, klidně se můžeme potkat a domluvit se osobně na podmínkách, které budou zaneseny do smlouvy. V případě zájmu mě můžete kontaktovat na e-mailu rovnan@sfc.cz

S pozdravem
JR

Jarda (jardamaitner@seznam.cz) 23.3.2020, 13:33
Dobrý den p. Rovňan. V téhle době, kdy nemáte příjem za vstupné bych nějakou částkou rád přispěl. Určitě máte v archívu nějaké dobové fotografie (video) z utkání. Třeba teď bylo na webu sfc ( Kaučuk-Teplice ) rád bych koupil nějaké fotky i krátké video ze zápasu. Bylo by fajn si připomenout skvělé zápasy a ktomu přispět klubu (100-200 Kč) za balíček fotek ze zápasu. Přeji hezké dny a hlavně se všichni opatrujte. Jarda M.

Odpověď:
Dobrý večer,
na úvod děkuji za Váš podnět. Velice si vážíme Vaší případné pomoci, ale vězte, že se v současné době zabýváme opravdu důležitějšími záležitostmi. Současná situace není pro klub vůbec jednoduchá a my musíme být připraveni na všechny možnosti. Na klubu nyní pracujeme v omezeném režimu a opravdu v tuto chvíli není možné věnovat se věcem, jaké požadujete, i když bychom za to byli velice rádi.

Musíme otevřeně přiznat, že klubový archiv vinou mnohých stěhování a změnou vlastníků v minulosti utrpěl a až na výjimky nemáme k dispozici takřka žádné fotografie a památkové předměty, na což ale budeme v blízké době určitě reagovat. Řada fotografií je dostupná na internetu, odkud bohužel musíme čerpat i my.

Žádám Vás tímto o shovívavost. Neberte to nikterak špatně, ale v tuto chvíli je pro mě osobně důležitější zabezpečit chod klubu směrem k blízké budoucnosti. Nastalá situace totiž nebude nejen pro náš klub, ale pro sport celkově vůbec jednoduchá. Děkuji Vám za podnět i za pochopení.

S přáním všeho dobrého
JR

Foligno (p.foligno@seznam.cz) 20.3.2020, 19:08
Dobrý den.
Co kdyby se tato vynucená přestávka využila k nějaké anketě- třeba o nejhezčí gól který náš klub vstřelil- u nabídky by jste mohli být nápomocni asi nejvíc...předpokládám že nějakou databázi máte a sestřihy těch akcí by se daly zveřejnit.
A i když jsem váhal, zeptám se veřejně.Třeba - někdy do budoucna- záměna modré klubové barvy za černou- barvy Slezska.Je to totálně neakceptovatelné, nebo by se o tom dalo aspoň uvažovat?
A ještě jedna otázka- pod hlavičkou Datartu snad měla proběhnout nějaká virtuální soutěž klubů- nemohlo by se k tomu napsat více - nebo lépe i nějaké upoutávky videa apod?
děkuju a přeju brzký návrat do normálních časů.

Odpověď:
Dobrý večer,
co se týká aktivit pro Vás fanoušky, chystá se jedna, kterou bychom rádi do konce měsíce zveřejnili. V tuto chvíli ale jedeme v omezeném režimu, což, doufám, brzo skončí.

Ohledně kubových barev se nebráním případně nějaké ankety a podobně, ale opravdu někdy v budoucnu. Určitě ne nyní či v nejbližší době. Je potřeba si uvědomit, že i modrá barva ke klubu historicky patří, kdy jeden z prvních znaků klubu byl v modro-bílém provedení (DSV Troppau). Nebojte, vím, že barvy Slezska jsou žluto(zlato)-černá.

A poslední otázka: Ano, soutěž v Datart E:LIZE proběhla na podzim a pravidelně jsme o ní informovali na našich stránkách a sítích. Do finálových bojů postoupili dva hráči, kteří reprezentovali naše barvy. Finále bylo dokonce přenášeno na streamu.
Nyní jsme v kontaktu s LFA, která oslovuje kluby s možnosti uspořádat soutěž mezi jednotlivými týmy v současném období bez fotbalu. Kluby by mezi sebou měly soutěžit na dálku, kdy by měl být každý klub zastoupen jedním hráčem. SFC bude zřejmě reprezentovat Lukáš Železník. O bližších informacích Vás samozřejmě budeme včas informovat.

Klidné dny všem
JR

Jan 17.3.2020, 19:52
Nejaky posun s panem Hajkem?

Odpověď:
Dobrý den,
tuto záležitost řeší právníci. V tuto chvíli nemám žádné nové zprávy.

S pozdravem
JR

Pavel (blachtin@seznam.cz) 17.3.2020, 10:21
Dobrý den pane řediteli, určitě je to teďka hektické období a nikdo neví, jak bude, ale zajímalo by mě. Odpočinete si paradoxně více v tomto období a strávite více času s rodinou? nebo je to pro Vás ještě větší zápřah než, když liga normálně jela. Teďka si moc nedovedu představit běžný pracovní den manažeru, když jsou takové omezení, hlavně ohledně nějakých schůzek, kontaktů atd.

Odpověď:
Dobrý den,
jak jsem již uvedl, nyní řešíme hlavně to, jak nejlépe zabezpečit chod klubu v této situaci. Zaměstnanci provádí pravidelný úklid, dezinfekci šaten, chodeb a všeho zázemí, aby bylo vše připraveno na návrat hráčů sem na stadion.

Schůzky jedou ve velice omezené míře, hodně jich je zrušeno. Například setkání s rodiči našich mládežníků. Dokončujeme přestavbu velínu, kterou chceme brzy dokončit. Všichni jsou hlavami jinde než v práci, ale snažíme dělat, co se dá. Nyní je důležitá zodpovědnost každého z nás, nic se nesmí podcenit.

S pozdravem
JR

Jirka 16.3.2020, 21:07
Dobry den, co Vojta Srom. Dle pana Kvasnici z deníku sport je z Litovle? Uvízl doma? Muže se připravovat invidualne ?

Odpověď:
Dobrý den,
ano, Vojta Šrom pochází z Litovle, nicméně žije s rodinou v Ostravě.

S pozdravem
JR

Alois Žídek 16.3.2020, 19:14

Pane řediteli,velmi šibalská, ale pro mě nesrozumitelná odpověď. Žídek


Odpověď:
Dobrý den,
tréninkový proces i cykly řídí trenéři společně se svými realizačními týmy.

S pozdravem
JR

Pepa 16.3.2020, 17:33
Dobry, budou ve fanshopu rousky s logem sfc? Dekuji

Odpověď:
Dobrý den,
v současné době nejsou roušky k dostání takřka nikde a především jsou potřebné někde úplně jinde než coby produkt ve fanshopu. Fanshop je navíc uzavřen, takže je to bezpředmětné. Držte se!

S pozdravem
JR

Alois Žídek 15.3.2020, 13:50
Dobrý den,kdy budou GPS technologií používat dorostenecké týmy SFC. ? Děkuji za odpověď Žídek

Odpověď:
Dobrý den,
do tréninkového procesu dorostenckých týmů jsou zařazeny sport testery. Vše na základě konzultací a požadavků kondičních koučů s trenéry jednotlivých dorosteneckých výběrů. Dorostenci čerpají podrobná data, statistiky a analýzy ze systému InStat.

S pozdravem
JR


Další stránky
123456>>