oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.7., příp.
Skalica 2
Slezský FC Opava 0
sobota 21.7., 1.kolo
Sparta 
od 19:00
 SFC Opava
U13: Uničov – SFC Opava 4:8

Třináctka uzavřela podzim výhrou, porazila Uničov

13.11.2017, autor Redakce
Opava – Poslední zápas podzimu čekal na opavskou třináctku v Uničově. Kluci Slezského FC utkání zvládli výborně a vyhráli 8:4.
13.kolo, sobota 11.11.2017, 10:00
Uničov Uničov
4:8
SFC Opava SFC Opava
 
Daniel Sukdol, Dan Bártek, Adam Cileček, Dominik Malý, Filip Kokeš, Albert Vlašánek, Max Híreš, Richard Kovárník, Adam Sedláček, Dominik Stareček, Patrik Wehowský, Tomáš Nováček, Pavel Šrek, Radek Ligač, Jan Ulrich. Trenér: Marcel Klajmon.
 
Branky SFC: Richard Kovárník 4, Jan Ulrich 2, Dominik Malý, Filip Kokeš.

„Ačkoli se dle výsledku zdá, že utkání nebylo lehké a jednoznačné, mohu říci, že jsme měli zápas zcela pod kontrolou a v naší plné režii,“ byl spokojený trenér Opavy Marcel Klajmon.

„Na malém prostoru uničovské umělky jsme se prosazovali zejména kvalitní kombinační hrou, dobrým pohybem a konečně také důrazem před soupeřovou brankou. Obdržené branky byly spíše z oblasti kuriozit a celkově jsem s předvedenou hrou a samotným výkonem velmi spokojen. Bylo to kvalitní ukončení podzimní mistrovské části a za to kluci zaslouží pochvalu,“ uzavřel své hodnocení kouč opavských nadějí.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies