oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 22.1., příp.
SFC Opava 
10:00
 Hlučín

Tým U17 v Prostějově nebodoval

02.05.2013, autor Redakce
Mladší dorostenci Slezského FC Opava cestovali ve středu na hřiště Prostějova. Z vítězství se radovali domácí, opavský tým navíc dohrával zápas v početním oslabení.
19.kolo, středa 1.5.2013, 10:15
Prostějov Prostějov
1:0
SFC Opava SFC Opava
 
Lasák – Sakmar (65 Machura), Kozelek, Němec, Košárek – Šujan (50. Vicherek), Češek (70. Pavelek), Šindler (65. Kolig), Hendrych, Račanský – Němčík.
 
ŽK: Račanský, Kozelek. ČK: 70. Račanský.

Ohlasy trenérů

Pavel Vaigl, trenér SFC Opava U17: Bylo to utkání nejen prohrané, ale především nebylo ani- pohledné, ani- bojovné, ani- týmové, ani-čestné, ani- …....., prostě nic - a kde nic není, ani čert nebere.

A my jsme byli schopni na závěr utkání k tomu všemu „ani“ brát jako bonus maximálně tak červenou kartu za nesportovní chování. Má kritika především do vlastních řad je natolik silná, že jen těžko hledám něco pozitivního. Není však pravdou, že jsme v Prostějově nic nepředvedli. Mnozí hráči se prezentovali velmi slušným výkonem a zvláště v prvním poločase jsme měli zcela jistě více ze hry a dokonce i značnou převahu s mnohými šancemi ke gólu, avšak vše jsme trestuhodně promarnili.

Soupeři, který se vyznačoval vysokou bojovností a permanentně hrozil spíše z rychlých kontrů, což na velmi nekvalitním terénu slavilo úspěch, jsme doslova darovali tři body. Je to škoda i ostuda a jsem velmi zklamán nejen z výsledku a předvedeného výkonu – kde byla pokora, nadšení pro hru a týmovost?