SFC Opava
Nový Jičín – SFC B 0:3

Rezerva bere další výhru, s přehledem vyhrála v Novém Jičíně

29.09.2019, autor Redakce
Opava – Opavská rezerva se v sobotním dopoledni představila na trávníku v Novém Jičíně. Hostující tým udeřil třemi góly už v prvním poločase a vyhrál 3:0.
9.kolo, sobota 28.9.2019, 10:15
Nový Jičín Nový Jičín
0:3
Opava B Opava B

Vyklický – Musila, Dybal, Swiech, Harazim – Koschatzký – Katschmarz (74. Večerek), Darmovzal (61. Jurečka), Gorčica (61. Berger), Ščudla (60. Hluchý) – Veselý (70. Kuzník). Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 28. a 34. Gorčica, 44. Katschmarz.
Rozhodčí: Broskevič – Mankovecký, Jurajda.
ŽK: Mrkvička – Harazim, Gorčica, Musila.
Diváci: 80

Za stavu 0:0 měli šanci domácí, ale Opavu podržel brankář Vyklický. Na druhé straně přišel cent Musily a na zadní tyči střílel Gorčica – 0:1. Tentýž hráč se prosadil gólově i po nacvičeném rohu.

„První poločas se hrál v naši režii. Měli jsme více ze hry a zaslouženě šli do vedení. Prakticky jsme rozhodli zápas,“ pochvaloval si opavský trenér Lukáš Černín.

Poslední slovo měl Katschmarz, který po akci Darmovzala a Gorčici šel sám na brankáře a podtrhl vítězství Opavy gólem na 3:0 z pohledu Slezanů. „Po přestávce se už nehrálo v takovém tempu. Domácí jsme ale do ničeho nepustili,“ uzavřel Černín.