oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
neděle 12.7., Nad
Teplice 
od 15:00
 SFC Opava
FK Mikulovice - SFC Opava 0:2

Slezský FC se s MSFL loučí výhrou, z Mikulovic veze tři body

10.06.2014, autor Redakce
M I K U L O V I C E, O P A V A - Fotbalisté Slezského FC zakončili své účinkování v MSFL vítězně. V posledním kole zamířili Opavští do Mikulovic a po bezbrankové první půli padaly v podhůří Jeseníků branky až po změně stran. Nejprve si po trestném kopu Polácha dali domácí vlastní gól a tři minuty před koncem přidal pojistku Schaffartzik, který korigoval na konečných 2:0 pro Slezský FC.
30.kolo, úterý 10.6.2014, 17:30
Mikulovice Mikulovice
0:2
SFC Opava SFC Opava
 
Hampel – Vavřík, Metelka, Wirth (85. Hoza), Mat. Hrabina – Horka – Grussmann (85. Němec), Polách, Schaffartzik – Mrázek, Nekuda (50. Komenda).
 
Branky: 74. vlastní Mikulovice, 87. Schaffartzik.

Ohlasy trenérů

Jan Baránek (trenér Slezského FC Opava): „Byl to zápas, ve kterém už o nic nešlo, přesto mělo utkání náboj díky tomu, že soupeř měl v sestavě plno hráčů z Opavy. V prvním poločase to nebyl bůhvíjaký fotbal, hrálo se bez šancí na obou stranách. Po změně stran jsme si už vytvořili čtyři, pět vyložených šancí, z nichž jsme dali dva góly. Ke konci zápasu bylo vidět, že toho mají hráči plné zuby. Jsem rád, že jsme sezonu zvládli a pomalu můžeme začít pracovat na té následující.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies