oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 29.2., 23.kolo
SFC Opava 
od 14:30
 Olomouc
U19: Karviná - SFC Opava 1:1

Devatenáctka bodovala na půdě Karviné

16.10.2015, autor Redakce
K A R V I N Á - Fotbalisté opavské devatenáctky vezou bod z horké karvinské půdy. Zajistil jim ho skvělý David Muczka v brance a střelec vyrovnávací branky Matěj Helebrand.
13.kolo, pátek 16.10.2015, 11:00
Karviná Karviná
1:1
SFC Opava SFC Opava
 
Muczka – Keller, Kolísek, Tesařík, M. Helebrand – Janetzký, Berger (78. Kuzník) – Kirschner (46. Večerek), Adamovský, A. Helebrand (61. Vrána) – Rolný (81. Vitoul). Trenér: Alois Skácel.
 
Branky: 17. z pen. Berešík – 86. M. Helebrand.
Rozhodčí: Čecháček – Vidlička, Picmaus.
ŽK: Ambrosiewicz – M. Helebrand.
Diváci: 150

„Bod bereme. Ve druhém poločase měla Karviná čtyři stoprocentní šance, naštěstí ani jednu neproměnila, to bylo naše štěstí,“ přiznal trenér opavského staršího dorostu Alois Skácel. První branka padla v 17. minutě, kdy ve vápně fauloval Matěj Helebrand a Berešík proměnil penaltu.

„My jsme chtěli co nejdříve vyrovnat. V prvním poločase jsme šance měli, ale žádnou z nich jsme neproměnili,“ posteskl si kouč devatenáctky Slezského FC.

Po přestávce domácí Opavské přitlačili. Muczka vychytal Lingra, posléze si poradil se šancemi Řapeka. Čtyři minuty před koncem pak přišel centr od Adamovského a Matěj Helebrand hlavou vyrovnal.

„Hrálo se slušné utkání, vyrovnání jsme si zasloužili,“ doplnil Alois Skácel.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies