oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 14.7., příp.
Skalica 2
Slezský FC Opava 0
sobota 21.7., 1.kolo
Sparta 
od 19:00
 SFC Opava
U13: SFC Opava - Karviná 13:5

Výběr žáků kategorie U 13 zdolal Karvinou

05.04.2016, autor Redakce
O P A V A - Naše třináctka má za sebou první jarní utkání, které zvládla na jedničku. Na domácím hřišti přivítala Karvinou, kterou porazila v poměru 13:5. Branky byly rozprostřeny mezi jedenáct hráčů. Jaromír Blažej s Honzou Rozsypalem vsítili po dvou brankách.
18.kolo, neděle 3.4.2016, 13:00
SFC Opava SFC Opava
13:5
Karviná Karviná
I. skupina: Martin Frey, Jaromír Blažej, Jan Jelen, Dalibor Večerka, Tonda Žižka, Honza Rozsypal, Patrik Péter, Denis Hais, Martin Škrobanek, Dominik Plodzieň.
II.skupina: Ondra Sprinz, Lukáš Manderla, Denis Kramář, Tomáš Rataj, Philipp Skront, Lukáš Kollek, Radim Hrbáč, Lukáš Fajkus, Šimon Henčl, Ondra Melecký, Šimon Makovický.
 
 
Branky Opavy: Jaromír Blažej 2, Honza Rozsypal 2, Martin Frey, Radim Hrbáč, Šimon Henčl, Honza Jelen, Denis Kramář, Lukáš Manderla, Tomáš Rataj, Philipp Skront, Ondra Sprinz.

Opava od úvodní minuty působila aktivněji a snažila se o kvalitní kombinační hru v pohybu. Hosté naopak sázeli na rychlé přechody do útočné fáze.

„Stručně se dá říct, že celý první poločas jsme si byli schopni vytvářet brankové příležitostí, které bohužel z naší strany nebyly v té finální fázi vyřešeny ideálně. O přestávce jsme probrali to dobré ve hře a zároveň, co zlepšíme a jak budeme řešit finální fázi, abychom lépe využili a hlavně naložili s vyloženými šancemi,“ uvedl trenér opavské třináctky Martin Kotala.

„Ve druhém poločase jsme k naší aktivní hře přidali lepší vyřešení zmiňované finální fáze a díky tomu se nám podařilo být efektivnější na hřišti, což se projevilo i na konečném výsledku. Na závěr mohu jen podotknout, že všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a zvládnutí tohoto těžkého zápasu. Vše ostatní si povíme v kabině,“ uzavřel Kotala.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies