oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 25.8., 6.kolo
SFC Opava 
od 17:00
 Karviná
U13: SFC Opava - Valašské Meziříčí 22:1

Třináctka si poradila s Valašským Meziříčím

06.05.2016, autor Redakce
O P A V A - Fotbalisté opavské třináctky se blýskli v posledním mistrovském zápase v duelu s Valašským Meziříčím. Po poločase vedli 15:0 a nakonec zvítězili v poměru 22:1. Hned šest branek za vítěze nastřílel Jaromír Blažej.
22.kolo, středa 4.5.2016, 13:00
SFC Opava SFC Opava
22:1
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
I. skupina: Martin Frey, Jaromír Blažej, Jan Jelen, Dalibor Večerka, Tonda Žižka, Jan Rozsypal, Patrik Péter, Denis Hais, Mikuláš Martiník, Ondra Melecký Dominik Plodzieň.
II. skupina: Ondra Sprinz, Lukáš Manderla, Denis Kramář, Tomáš Rataj, Philipp Skront, Lukáš Kollek, Radim Hrbáč, Šimon Henčl, Vojta Radoš, Martin Škrobanek, Šimon Makovický.
 
 
Branky Opavy: Jaromír Blažej 6, Mikuláš Martiník 3, Martin Frey 2, Denis Kramář 2, Ondra Spriz 2, Dalibor Večerka 2, Šimon Henčl, Radim Hrbáč, Lukáš Manderla, Jan Rozsypal, Tonda Žižka

Trenér našeho výběru U-13 Martin Kotala měl pro vystoupení svých svěřenců pouze slova chvály: „Hráči Valašského Meziříčí se od první minuty soustředili na obrannou činnost a my na neustálé ohrožování branky soupeře. Během celého utkání jsme byli schopni se prosazovat jak individuálně, tak i kombinační hrou a díky tomu jsme si vytvořili hodně šancí a některé z nich jsme dokázali využít. Na závěr chci kluky pochválit za přístup a snahu. Vše ostatní si povíme v kabině.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies