oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
U17: SFC Opava – Znojno 3:1

Sedmnáctka si doma poradila se Znojmem

15.09.2016, autor Redakce
Opava – Po prvním poločase byl sice zápas mezi opavskou sedmnáctkou a hosty ze Znojma vyrovnaný 1:1, ve druhé půli za to ovšem domácí pořádně vzali a dvěma góly rozhodli o tom, že tři body zůstanou v Opavě. Nakonec vyhráli 3:1.
6.kolo, sobota 10.9.2016, 12:00
SFC Opava SFC Opava
3:1
1. SC Znojmo FK 1. SC Znojmo FK
Vyklický – Fusek, Anděl, Š. Harazim (69. Mikuš), Blažej – Bartusek (52. Skopalík), Darmovzal, Koschatzký (58. Nosál), Elbel (52. Čonka) – Veselý, Miškev (52. Souček). Trenér: Lukáš Černín.
 
 
Branky: Veselý, Š. Harazim, Souček z pen.

Slezský FC se hned od začátku dostával do šancí, ale před přestávkou se trefil až Veselý. Soupeř poté dokonce z ojedinělé akce stihl vyrovnat. Ve druhém poločase si Opavané počínali trpělivě. Po pár minutách opavský celek uklidnil kapitán Štěpán Harazim trefou z přímého kopu a Znojmo muselo svou hru otevřít.

Hosté sice převzali iniciativu, ale šance nepřicházely. Na druhé straně byl naopak v šestnáctce faulován Souček a sám postižený pak penaltu proměnil.

„Můžeme být spokojeni s hrou v prvním poločase, ale spoustu šanci jsme trestuhodně zahodili. Utkání mělo být rozhodnuto už v první půli. Zbytečně jsme dovolili zůstat soupeři tak dlouho v zápase. Znojmo bylo snaživé ale naštěstí si nevytvořilo téměř žádné šance, takže naše vítězství je naprosto zasloužené,“ komentoval kouč opavské sedmnáctky Lukáš Černín.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies