oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.6., příp.
SFC Opava 
od 15:00
 Vítkovice
U12: SFC Opava – Bílovec 2:1

Dvanáctka porazila Bílovec

03.05.2017, autor Redakce
Opava – Vůbec ne jednoduchou práci neměli fotbalisté dvanáctky SFC v dalším mistrovském utkání, kdy na domácím hřišti přivítali vrstevníky z Bílovce. Utkání nabídlo celkem tři branky. Dvě z nich vsítili opavští mladí borci, kteří tak oslavili vítězství v poměru 2:1.
23.kolo, sobota 29.4.2017, 10:00
SFC Opava SFC Opava
2:1
Bílovec Bílovec
Dan Sukdol, Adam Sedláček, Dominik Stareček, Dominik Malý, Tomáš Nováček, Lukáš Lazecký, Jan Ulrich, Matyáš Pierník, Dan Bártek, Robin Matýsek, Max Híreš, Adam Cileček, Patrik Wehowský, Filip Kokeš, Albert Vlašánek, Richard Kovárník, Lukáš Vyležík.
 
 
Branky SFC: Lukáš Vyležík, Patrik Wehowský.

Hodnocení Marcela Klajmona, trenéra U-12:

„Dnes jsme se utkali s velmi houževnatým soupeřem, který ačkoli přijel pouze s devíti hráči do pole, tak první třetinu utkání byl daleko běhavější, měl více ze hry a zaslouženě vedl. Až další dvě třicetiminutovky byly, dá se říci, již v naší režii a hra již měla slušné parametry.

Bohužel proti kvalitně bránícímu soupeři, který navíc využíval každičkou možnost k brejku, se nám nedařilo nejen střílet branky, ale vůbec se dostávat do nějakých šancí. Nakonec musím kluky pochválit, že nezlomnou vůlí, kdy pracovali jako jeden tým, se jim skóre podařilo otočit na naši stranu. Také chválím a oceňuji hru soupeře. Myslím, že takovéhle zápasy kluky do budoucna hodně posilují a je to výborný učební proces.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies