oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 18.8., 5.kolo
Mladá Boleslav 
od 17:00
 SFC Opava
U13: SFC Opava – Třinec 8:4

Třináctka držela opavský prapor, přehrála Třinec

06.11.2017, autor Redakce
Opava – Fotbalovým týmům Slezského FC se o víkendu příliš výsledkově nedařilo. Vše zachraňovali fotbalisté opavské třináctky, kteří porazili Třinec 8:4.
12.kolo, neděle 5.11.2017, 13:00
SFC Opava SFC Opava
8:4
Třinec Třinec
Daniel Sukdol, Adam Sedláček, Martin Blažej, Dominik Malý, Filip Kokeš, Pavel Šrek, Radek Ligač, Jan Ulrich, Dan Bártek, Adam Cileček, Patrik Wehowský, Tomáš Nováček, Albert Vlašánek, Lukáš Vyležík, Richard Kovárník, Lukáš Lazecký. Trenér: Marcel Klajmon.
 
 
Branky SFC: Richard Kovárník 4, Dan Bártek, Lukáš Vyležík, Filip Kokeš, Martin Blažej.

„K vidění bylo určitě nadprůměrné utkání žákovské ligy, kdy k nám přijel soupeř, který ne nadarmo okupuje naprosté čelo tabulky. K vidění byly krásné individuální i kombinační akce na obou stranách,“ byl spokojený opavský trenér Marcel Klajmon.

„Musím všechny pochválit a především své kluky, kdy jsme opět ukázali naši pravou tvář a místy velkou kvalitu. A to i s pokorou k soupeři, který nám občas zle zatápěl a dostal nás na chvíli pod tlak. My jsme zápas zvládli především soubojově a zase se ukazuje, že poctivá práce v tréninku se vyplácí,“ doplnil hodnocení kouč opavských žáčků.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies