SFC Opava
Chlebičov – SFC Opava 0:9

Na úvod jasná výhra, Jurečka dal hattrick

15.06.2019, autor Redakce | Deník / Petr Widenka
Chlebičov – První přípravný zápas je za námi. Opavští fotbalisté porazili účastníka I.A třídy z Chlebičova 9:0. V akci se objevili všichni nováčci, hattrickem se blýskl Václav Jurečka.
příp., sobota 15.6.2019, 16:00
Chlebičov Chlebičov
0:9
SFC Opava SFC Opava

Opava, I. poločas: Lasák – Hrabina, Simerský, Radič, Václav – Zavadil, Řezníček – Matoušek, Darmovzal, Mondek – Dedič.
II. poločas: Šrom – Helebrand, Vrána, Žídek, Václav – Schaffartzik, Souček – Jurečka, Jursa, Hrabina – Juřena. Trenér: Ivan Kopecký.

Branky: 36. Matoušek, 41. Zavadil (penalta), 50. Schaffartzik, 51. Jurečka, 62. Jurečka, 69. Juřena, 72. Jurečka, 86. Jursa, 87. Juřena.

„Nechtěli jsme na úvod těžkého soupeře. Po dopoledním tréninku jsme si střihli zápas. Utkání splnilo svůj účel. Nyní na kluky čekají nedělní dopolední testy. Už ve středu nás prověří druholigové Vítkovice,“ řekl krátce trenér Opavy Ivan Kopecký.