oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 22.1., příp.
SFC Opava 
10:00
 Hlučín

Šestnáctka vyhrála nad Zlínem

06.05.2013, autor Redakce
Páté soutěžní utkání během patnácti dní sehrála naše šestnáctka na umělé trávě v Kylešovicích proti Zlínu. Opavští hráči v utkání, v němž měli mírně navrch, nakonec těsně zvítězili 1:0, když se po Bergrově rohovém kopu střelecky prosadil stoper Tesařík.
26.kolo, sobota 4.5.2013, 12:15
SFC Opava SFC Opava
1:0
Zlín Zlín
Muczka (32. Kotala) – Keller (44. Rybenský), Tesařík, Kuzník, Janetzký – Berger, Večerek – Kirschner, Helebrand A., Petzuch – Harazin (72. Adamovský).
 
 
Branka SFC: Tesařík.
+21+21+21

Vítěznou branku můžete zhlédnout zde.

Ohlasy trenérů

Radomír Hlaváč a Petr Deseyve, trenéři SFC Opava U16: Dnešní utkání pro nás nebylo vůbec jednoduché. Po středečním zápase v Prostějově, kde jsme přišli o vítězství v posledních pěti minutách, nás čekal silný Zlín. Navíc jsme se museli vypořádat s absencí několika hráčů a vzhledem k úzkému kádru doplnit sestavu o kluky z patnáctky.

První poločas měl ještě solidní tempo, ale ve druhém poločase se na obou mužstvech projevila únava z náročného zápasového rytmu středa-sobota-středa-sobota. Pozitivní je, že jsme dnes soupeře nepustili až na jedno zaváhání po standardní situaci do žádné šance a utkání odehráli bez inkasované branky.