oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 27.1., 14.kolo
Bohemians 1905 
16:00
 SFC Opava

Šestnáctka nastřílela ve Vyškově deset branek

06.06.2013, autor Redakce
Na půdě posledního Vyškova se mladým Opavanům střelecky dařilo. I když už od osmé minuty hráli bez vyloučeného stopera Tesaříka, který musel faulem hasit chybu svého spoluhráče, nastříleli soupeři deset branek. Střelecky se v utkání blýskl čtyřbrankový Adam Helebrand, za zmínku stojí i produktivita Vojtěch Bergra, který si na své konto připsal jednu branku a šest asistencí.
34.kolo, středa 5.6.2013, 16:30
Vyškov Vyškov
2:10
SFC Opava SFC Opava
 
Muczka – Said Sámir, Tesařík, Vitoul (67. Adamovský), Janetzký – Berger, Večerek – Oberherr (67. Petzuch), A. Helebrand, Kirschner – Harazin.
 
Branky SFC: A. Helebrand 4, Harazin 2, Janetzký, Večerek, Adamovský, Berger. ČK: 8. Tesařík.

Ohlasy trenérů

Radomír Hlaváč a Petr Deseyve, trenéři SFC Opava U16: Utkání pro nás nezačalo dobře. Už v osmé minutě jsme přišli o stopera Tesaříka a šli do početního oslabení. I v deseti hráčích jsme nezměnili náš styl a snažili se o útočný fotbal. Celý první poločas jsme dobývali domácí branku. V jeho závěru se nám povedlo vstřelit dvě branky a hned po přestávce jsme přidali třetí.

Poté se do naší hry dostala ještě větší pohoda a po pěkných akcích jsme stříleli branky a další šance nevyužili. Výsledek nás určitě těší a deset vstřelených branek ukazuje naši solidní ofenzivu, i když některé naše další příležitosti měly skončit gólově. Naopak obranná fáze i s faktem, že jsme hráli v početní nevýhodě, není v naší hře stále v pořádku. Utkání jsme chtěli dohrát s nulou, a to tím způsobem, že budeme stále aktivní směrem dopředu a také směrem dozadu udržíme koncentraci až do konce utkání i za jasného stavu v náš prospěch. To jsme však nezvládli a inkasovali dvě branky.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies