oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 8.8., příp.
Fotbal Třinec 
od 11:00
 SFC Opava
Tým U15 remizoval se Šumperkem

Starší žáci U15 hráli bez branek

29.05.2013, autor Redakce
Tým SFC Opava U15 se ve středečním utkání střetl se Šumperkem. V zápase branka nepadla a oba týmy si tak připsaly po bodu.
30.kolo, středa 29.5.2013, 15:00
SFC Opava SFC Opava
0:0
Šumperk Šumperk
Mosler – Keller, Kolísek, Kuzník, Paláček – Nestroj (50. Lichý), Tomáško – Dluhoš (45. Mička), Vrána, Stuchlík – Barteska.
 
 

Ohlasy trenérů

Jan Doseděl, trenér SFC Opava U15: Utkání bylo v úvodu vyrovnané a ani jeden z týmů si nevytvářel vážnější příležitosti ke vstřelení branky. Snažili jsme se hodně kombinovat a přehrávat soupeře konstruktivní hrou, naopak hosté zvolili jednoduchost a přímočarost.

Ve druhé polovině utkání jsme se již prosazovali mnohem častěji a vypracovali si i příležitosti ke vstřelení gólu. Žádnou z příležitostí jsme však neproměnili, hlavně kvůli malému důrazu v zakončení. Nakonec si hosté i přes velmi dobrou hru opavských hráčů mohli odvést vítězství, protože si v posledních minutách z ojedinělé akce vytvořili velmi dobrou příležitost ke vstřelení vítězného gólu.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies