oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 26.6., příp.
Púchov 
11:00
 SFC Opava

Béčko dostalo čtyřku

07.02.2015, autor Redakce | Foto: Deník / František Géla
O P A V A - Vzhledem k tomu, že první tým Opavy postihla marodka, nastoupila na umělé trávě v Kylešovicích proti Hlučínu třetiligová rezerva. Hostující tým dokázal trestat opavské chyby, dal čtyři góly a měl i další šance.
příp., sobota 7.2.2015, 10:00
Opava B Opava B
0:4
Hlučín Hlučín
Květon – Maléř (46. Mezera), Michal Hrabina (14. Hoza), Vojtěšek (60. Macíček), Pavlíček – Lavrovič (60. Rubý), Zagol (71. Němčík), Macíček (46. Uvíra), Janošík – Gebauer, Kubalák.
 
Hlaváč (46. Bartoš) – Žižka, Heiník, Malcharek(60. Polášek) – Váňa – Mucha (46 Neumann), Hanus, Dostál (71. Badalyan), Ondrušík (60. Mucha) – Badalyan (46. Ptáček), Sasín (55. Novák).
 
Branky: 37., 65. a 69. Hanus, 43. Badalyan.

„Chyběli nám čtyři hráči základní sestavy, ale v prvním poločase jsme se drželi. Bohužel jsme dělali chyby, které Hlučín trestal. Vypracoval si také dvě šance, které Pepa Květon naštěstí chytil,“ řekl po zápase Lubomír Hrabina.

Na góly se čekalo do závěru prvního poločasu. Nejdříve se prosadil Hanus a po něm dal druhou branku Hlučína Badalyan, který zužitkoval přihrávku po povedené individuální šanci Sasína.

Po přestávce kralovali hosté. Měli šance a dali také dva góly, oba vstřelil Hanus. „Hlučín prokázal svou kvalitu, dnes byl nad naše síly. Ve druhém poločase byla naše hra kostrbatá,“ uzavřel Hrabina.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies