oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 12.8., příp.
Rapid Vídeň 
od 17:00
 SFC Opava
Slavičín – SFC Opava B 3:1

Béčko padlo ve Slavičíně

27.08.2017, autor Redakce
Slavičín, Opava – Rezerva SFC tentokrát nebodovala. Tým trenéra Lukáše Černína prohrál ve Slavičíně 3:1. Opava tentokrát hrála bez posil z áčka.
4.kolo, neděle 27.8.2017, 10:15
Slavičín Slavičín
3:1
Opava B Opava B
 
Muczka – Keller (56. Mezera), Kolísek, Swiech, Hurta – Vrána, Rychlý, Berger (70. Socha) – Schlossár – Strnad, A. Helebrand (62. Litwiak). Trenér: Lukáš Černín.
 
Branky: 2. a 85. Kříž, 8. Juřica – 77. Socha.
Rozhodčí: Malčánek – Kostelník, Šimoník.
ŽK: Horáček (Slavičín).
Diváci: 130

Opavští toho v prvním poločase směrem dopředu moc nepředvedli. Za zmínku stála snad jen hlavička Kolíska. „Snažili jsme se o kombinační fotbal, jako naše áčko, ale důrazně hrající soupeř nám toho příliš nedovolil. Po našich ztrátách, přišel nákop domácích na hrotového útočníka, který sklepával míče pro své spoluhráče,“ řekl trenér Lukáš Černín. „Nezachytili jsme začátek a brzy prohrávali 0:2,“ dodal.

Po přestávce chtěla Opava s výsledkem něco udělat. Její akcie podržel brankář Muczka, který chytil penaltu. „Naši slepou ofenzivu zvedl Litwiak. Dokonce se nám po individuální akci Sochy podařilo snížit. Chtěli jsme vyrovnat, bohužel další chyba zapříčinila, že jsme inkasovali třetí branku a bylo rozhodnuto,“ zakončil Lukáš Černín.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies