Teplice
Brumov – SFC B 0:3

Béčko s přehledem zvítězilo v Brumově

27.05.2018, autor Redakce
Opava – Rezerva SFC veze tři body z Brumova. Utkání s přehledem zvládla, když vyhrála 3:0. Mezi střelce se zapsali Socha, Litwiak a Rychlý.
27.kolo, sobota 26.5.2018, 17:00
Brumov Brumov
0:3
Opava B Opava B

Kubný – Večerek, Kolísek, Swiech, Keller – Vrána, Kuzník (77. Hájek), Rychlý (69. Berger), Socha – Litwiak, Strnad (72. A. Helebrand). Trenér: Lukáš Černín.

Branky: 29. Socha, 42. Litwiak, 49. Rychlý.
Rozhodčí: Lysák – Kostelník, Šimoník.
ŽK: Juřica, Novák – Strnad, Keller.
Diváci: 120

První gól padl po součinosti Kuznika se Strnadem, kteří nasměrovali balon do vápna na Sochu – 0:1. Před poločasem vyslal Rychlý kolmou přihrávkou Litwiaka, a ten křižnou střelou zvyšoval na 0:2.

Poslední slovo měli hosté ve druhé půli. Rychlý si vyměnil balon se Strnadem a prvně jmenovaný upravil na konečných 3:0 pro Opavu. „Odehráli jsme dobrý zápas, ve kterém jsme měli jasně navrch. Mohli jsme vyhrát daleko větším rozdílem,“ řekl opavský trenér Lukáš Černín.