oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie

Čtrnáctka těsně podlehla Slovácku

08.06.2015, autor Redakce
O P A V A - Poslední zápas sezony za sebou mají starší žáci Slezského FC kategorie U-14. Představili se na hřišti Slovácka, kde dlouho drželi šanci na bodový zisk. V závěru utkání ovšem inkasovali rozhodující branku a prohráli v poměru 2:3.
29.kolo, sobota 6.6.2015, 11:45
Slovácko Slovácko
3:2
SFC Opava SFC Opava
 
Šidlák (35. Ondráček) - Goněc, Katschmarz, Vrána, Celta - Dušek - Krajíček, Návrat (35. Matějíček), Ščudla - Šafarčík, Janjuš.
 
Branky Opavy: 19. a 52. Janjuš.

„Bylo to velice náročné utkání z hlediska klimatických podmínek, ale hráči obou týmů se dokázali přizpůsobit. Domácí se prezentovali kvalitní hrou, založenou na krátkých přihrávkách s rychlým přechodem do útočné fáze. Nám se dařilo v mnoha případech jejich činnost eliminovat a v případě zisku míče jsme se snažili vytvářet takové situace, které by vedly k ohrožení branky soupeře,“ řekl po utkání trenér opavské čtrnáctky Radovan Morong.

„Stejně jako v minulém kole jsme inkasovali se závěrečným hvizdem rozhodčího, což bylo způsobeno malou koncentrací a nepozornosti hráčů v obranné fázi. Za celý průběh soutěžního ročníku patří poděkování všem hráčům a rodičům,“ dodal na závěr.