oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
úterý 21.9., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Mladá Boleslav

Devatenáctka padla v Jablonci

15.03.2015, autor Redakce
JABLONEC – Naše devatenáctka tentokrát na body nedosáhla. V oslabené sestavě prohrála v sobotu v Jablonci 1:5. Slezané vyrazili na sever Čech v oslabené sestavě, což se nakonec odrazilo i ve výsledku.
23.kolo, sobota 14.3.2015, 11:00
Jablonec Jablonec
5:1
SFC Opava SFC Opava
 
Lasák – Vitoul (62. Keller), Farský, Češek, M. Helebrand – Večerek (62. Korbel), Rolný (80. Kuzník), Berger – Košárek, Adamovský (62. Vrána), A. Helebrand. Trenér: Alois Skácel.
 
Branka Opavy: 60. M. Helebrand.

Kabinu dorosteneckého týdnu postihla v týdnu viróza. „Vypadalo nám šest kluků. Chtěli jsme zápas přeložit, jenomže soupeř s tím nesouhlasil,“ řekl trenér Alois Skácel. Jeho tým nabral v prvním poločase jednobrankové manko.

„Jablonec byl lepším týmem, byl důraznější v šestnáctce,“ podotkl kouč. Největší šanci Slezanů měl Košárek, který běžel sám na brankáře, ale nedal.

Po přestávce už šli domácí do tříbrankového vedení. Za Opavu snižoval Matěj Helebrand. Další šanci měl Češek. „Inkasovali jsme ještě dvakrát. Nedá se nic dělat, jdeme dál. Pozitivum je, že zkušenosti nabrali hráči ročníku narození 1998,“ uzavřel Skácel.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies