10:15
 SFC Opava

Devatenáctka padla v Olomouci, rozhodl úvod zápasu

02.08.2014, autor Redakce | FOTO: Deník / František Géla
O L O M O U C, O P A V A - Starší dorostenci mají za sebou druhý zápas nové sezony v nejvyšší soutěži a tentokrát si body nepřipsali. Opavští cestovali do Olomouce, kde se utkali s tamní Sigmou. Úvodu zápasu patřil domácím, kteří v rozmezí sedmi minut dvakrát skórovali a rozhodli o své výhře. Slezané po změně stran sice svého soupeře přehráli, bohužel ale nedokázali skórovat, a z Hané se tak vrací bez bodu.
18.kolo, sobota 2.8.2014, 11:00
Olomouc Olomouc
2:0
SFC Opava SFC Opava

Lasák – Košárek (82. Kučerák), Keller, M. Helebrand, Vitoul – Češek (65. Berger), Rolný, Janetzký – Machuča (46. Petzuch) (85. Večerek), A. Helebrand, Adamovský (46. Kirschner).

Branky: 7. Vychodil, 14. Weinlich.

Ohlasy trenérů

Alois Skácel (trenér SFC Opava U19): „V zápase jsme si chtěli vyzkoušet některé věci, ale to skončilo ve 14. minutě, kdy jsme dostali druhý gól. Začali jsme šancí Machuči, kdy šel sám na gólmana, ale nedal a vzápětí přihrál soupeři do brejku a inkasovali jsme první gól. Pak jsme udělali chybu v obraně a bylo to už 0:2. V první půli byl soupeř lepší nejen gólově, ale i na šance. My jsme své šance neproměnili.

Po změně stran už jsme za delší konec provazu tahali my. Soupeře jsme přehráli po všech stránkách, ale to je málo, protože jsme nedali branky. Byli jsme nepřesní a ve finální fázi nám chybělo více důrazu.“