oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 7.8., 3.kolo
SFC Opava 
17:00
 Vyškov

Dvanáctka přehrála Šumperk

30.03.2015, autor Redakce
O P A V A - První jarní kolo dopadlo pro dvanáctku Slezského FC fantasticky. Na domácí půdě se utkala se stejně starým výběrem Šumperka a nasázela mu hned osmnáct branek. Rozhodnuto však bylo už v poločase, který Opavané vyhráli vysoko 10:1.
19.kolo, sobota 28.3.2015, 15:00
SFC Opava SFC Opava
18:3
Šumperk Šumperk
I. skupina: Martin Frey, Jaromír Blažej, Jan Jelen, Dalibor Večerka, Philipp Skront, Šimon Henčl, Patrik Péter, Radim Kovář, Vojta Petzuch, Dominik Plodzieň.
II. skupina: Ondra Sprinz, Lukáš Manderla, Martin Škrobánek, Lukáš Kollek,Tonda Žižka, Denis Kramář, Michal Kosmál, Denis Hais, David Kosmál, Filip Chládek, Šimon Makovický, Dominik Grajciar.
 
 
Branky Opavy: Jan Jelen 3, Ondra Sprinz 3, Jaromír Blažej 2, Martin Frey 2, Lukáš Kollek 2, Dalibor Večerka 2, Denis Hais, David Kosmál, Michal Kosmál, Radim Kovář.

Z trenéra Martina Kotaly po zápase čišela učiněná radost. „Od začátku utkání se hráči Šumperka soustředili na obranu a rychlé protiútoky. Nebylo jednoduché se dostávat přes zahuštěný prostor na půlce soupeře respektive před jeho brankou,“ vysvětloval kouč naší dvanáctky.

„Kluci si však poradili a díky individuálním schopnostem a rychlé kombinaci si vypracovávali během celého zápasu šance, které byli schopni proměnit. Dost jsme jich ještě nevyužili,“ dodal jedním dechem.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies