oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Dvanáctka se se sezonou rozloučila vítězstvím v Hlučíně

12.06.2015, autor Redakce
H L U Č Í N - Náš výběr U-12 před nedávnem absolvoval poslední zápas letošní sezony. Představil se na hřišti Hlučína, kde podal přesvědčivý výkon a zaslouženě zvítězil v poměru 20:3. Hned šest branek vstřelil Dalibor Večerka.
18.kolo, středa 10.6.2015, 16:00
Hlučín Hlučín
3:20
SFC Opava SFC Opava
 
I. skupina: Ondra Sprinz, Tomáš Rataj, Martin Frey, Lukáš Kollek, Denis Kramář, Šimon Henčl, Lukáš Manderla, Denis Hais, Vojta Petzuch, Michal Kosmál, Martin Škrobánek.
II.skupina: Jan Jelen, Dalibor Večerka, Filip Vala, Philipp Skront, Vojta Radoš, Jan Rozsypal, Jaromír Blažej, David Kosmál, Radim Kovář, Dominik Plodzieň.
 
Branky Opavy: Dalibor Večerka 6, Martin Frey 3, Tomáš Rataj 2, Philipp Skront 2, Denis Hais, Jan Jelen, Michal Kosmál, Denis Kramář, Lukáš Manderla, Ondra Sprinz, Filip Vala.

Hlučínští od podzimní části udělali velký pokrok kupředu, což potvrdily jarní výsledky. I proto mladí Opavané věděli, že je nečeká nic lehkého. K zápasu ovšem přistoupili s chutí a kvalitou ve hře, dobře zvládali hru jeden na jednoho, vyhráli spoustu osobních minisoubojů a také jejich kombinace se mohla pyšnit těmi správnými parametry.

„Díky tomu jsme si během celého utkání vytvářeli šance. Hodně jsme jich využili ke vstřelení branky a těší mě, že to bylo po hezkých akcích, takže zasloužené vítězství a tím i úspěšné zakončení sezony,“ poznamenal trenér opavské dvanáctky Martin Kotala a ještě dodal:

„Kluci si zaslouží pochvalu nejenom za toto poslední utkání, ale za celou sezonu. Teď už nás čeká jen dvoudenní turnaj v Šardicích a potom měsíční pauza respektive odpočinek před zahájením letní přípravy.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies