oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Opavská dvanáctka si poradila s Bílovcem

19.05.2015, autor Redakce
O P A V A - V dalším mistrovském utkání naši dvanáctku nečekalo nic jednoduchého. Střetla se totiž s Bílovcem, jenž patří do první poloviny tabulky. Už v prvním poločase si Opava vytvořila dvoubrankové vedení, které udržela až do samotného závěru. Nakonec zvítězila 8:6.
26.kolo, sobota 16.5.2015, 11:30
SFC Opava SFC Opava
8:6
Bílovec Bílovec
I. skupina: Martin Frey, Jaromír Blažej, Jan Jelen, Dalibor Večerka, Philipp Skront, Šimon Henčl, Lukáš Kollek, Radim Kovář, Michal Kosmál, Tomáš Bubík, Šimon Makovický.
II. skupina: Ondra Sprinz, Lukáš Manderla, Martin Škrobánek, Tomáš Rataj, Antonín Žižka, Jan Rozsypal, Patrik Péter, Denis Kramář, Denis Hais, Vojta Radoš, Dominik Plodzieň.
 
 
Branky Opavy: Martin Frey, Denis Hais, Jan Jelen, Lukáš Manderla, Vojta Radoš, Tomáš Rataj, Ondra Sprinz, vlastní.

Trenéra výběru U-12 Martina Kotalu výkon jeho svěřenců potěšil. „Hráči Bílovce se zaměřili na důslednou obranu a rychlé protiútoky. My jsme se snažili kombinačně dostávat do šancí přes jejich obranný blok, což se nám i dařilo, ale naše neproměňování i těch nejvyloženějších šancí bylo v tomto utkání rozhodujícím faktorem. Hlavně proto byl konečný rozdíl ve skóre mezi oběma soupeři dvougólový,“ vysvětlil právě Martin Kotala.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies