oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 5.3., 17.kolo
Vyškov 
14:30
 SFC Opava

Prohra z Čáslavi bolí

28.10.2012, autor Redakce
Fotbalová spravedlnost měla dovolenou. Naši kluci by jinak v Čáslavi neprohráli. O tom, že se tři body zůstanou na trávníku pod Hrádkem, rozhodla poslední minuta.
13.kolo, neděle 28.10.2012, 14:30
Čáslav Čáslav
1:0
SFC Opava SFC Opava
Ducheček - Achemaistos, Karal, Charuza, Kunášek - Fikejz, Prášil, P. Efthymiadis, Krmenčík (75. Hodas) - Synek (57. Kučera), Ujec. Trenéři Ivan Kopecký a Ivan Kolev.
 
Květon - Hrabina, Kostelný, Metelka, Zapletal - Partyš, Wirth, Sedláček, Šrom (90. Žmolík) - Radzinevičius, Mrázek (89. Jurečka). Trenér David Vavruška.
 
Branka: 90.+4 Ujec. Rozhodčí: Ochotnický - Kocián, Hájek. ŽK: Prášil - Kostelný, Hrabina, Radzinevičius.
Diváci: 250

Fotbalová spravedlnost měla dovolenou. Naši kluci by jinak v Čáslavi neprohráli. O tom, že se tři body zůstanou na trávníku pod Hrádkem, rozhodla poslední minuta.

Zápas na těžkém terénu pro nás nezačal špatně. Už ve 13. minutě se ke střele šteloval Mrázek, uklouzl, ale balon se dostal k Radzinevičiusovi, jenž se sám ocitl před Duchečkem, jenomže branku netrefil. Na druhé straně střílel Prášil, avšak balon se ke Květonovi nedostal, zablokoval ho Metelka.

Ve druhém poločase sahala Opava po bodu, ale nakonec ho nezískala. Ve čtvrté minutě nastavení dotlačil balon do sítě Ujec. „Hráči se s těžkým terénem dobře poprali. Je ale škoda, že zápasový scénář režíroval někdo jiný. Je to všechno důsledek toho, co se v našem fotbale děje. Besta nám dá gól rukou, dostane pokutu a už zase hraje. Je mi smutno, že v Čáslavi to bylo utkání řízeno jednostranně,“ zlobil se jeden z našich trenérů Jaroslav Kolínek. „Mohli jsme tomu předejít tím, kdyby dal Radzi v prvním poločase gól,“ řekl Kolínek a pokračoval: „Je mi líto hráčů, je mi líto fanoušků, že se museli zúčastnit takového divadla. Přijde mi hodně smutné, když tři pánové rozhodčí během hodiny a půl znehodnotí práci celé řady lidí.“Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies