Rozhodčí: Hocek – Kříž, Kotalík. VAR: Franěk.
Bez karet.

FK Příbram

Melichar – Nový, Kingue, Tregler, Cmiljanovič (81. Vilotič) – Hájek, Soldát – Antwi (69. Vais), T. Pilík (81. Cortez), Vávra (89. Pinc) – Jan Rezek. Trenér: Pavel Horváth.

Fendrich – Hrabina, Žídek, Večerka – Mondek, Jan Řezníček (63. Juřena), Zavadil, Texl, Helešic – Dordič (72. Dedič), Holík (90+2. Pikul). Trenéři: Radoslav Kováč a Alois Skácel.

Příbram – Slezský FC na půdě Příbrami vybojoval první bod, který svou trefou zařídil hned po dvou minutách na hřišti střídající René Dedič. Co říkal po utkání a jak duel hodnotí jeho spoluhráč Lukáš Holík?

Lépe začali domácí, které mohl už po necelé čtvrthodině hry poslat do vedení kapitán Rezek, míč po jeho ráně z přímého kopu prosvištěla těsně vedle levé tyče. Vzápětí Antwi přenesl hru na Vávru, jehož střela zpoza šestnáctky skončila také mimo bránu.

Osmělili se i Opavští. Dordičův nadějný průnik ovšem skončil jen ve vápně, a když dostal nabito Řezníček, jeho pumelici zblokovali domácí obránci. Hned zkraje druhé půle zahrozili Slezané po rychlém brejku, kdy Mondek z pravé strany hledal Holíka, před kterým na poslední chvíli zastavil letící míč Tregler.

Pak ale udeřila Příbram. Nový poslal do vápna prudký centr, Antwi byl u míče o chviličku dřív než Fendrich a otevřel skóre. Pak měli šťastnou ruku opavští trenéři. Ti poslali do hry Dediče, jenž byl na hřišti sotva dvě minuty a skóroval. Naskočil si na výborný centr Texla, a byť jeho hlavičku zastavil Melichar, na pohotovou dorážku už byl krátký – 1:1.

V nervózním závěru se už skóre nezměnilo, a tak Opavští vezou z Příbrami cenný bod.