oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov

Rezerva inkasovala v Hulíně čtyři góly

24.05.2015, autor Redakce
O P A V A - Naše béčko v Hulíně nezvládlo další třetiligový zápas. Bez posil z prvního týmu platil nerozhodný stav 0:0 pouze do devatenácté minuty. V poločase byl rozdíl mezi oběma soupeři třígólový. Slezský FC se dostal prakticky jen k jedné větší možnosti.
27.kolo, sobota 23.5.2015, 16:30
Spartak Hulín Spartak Hulín
4:0
SFC Opava B SFC Opava B
 
Godula – Maléř (7. Mezera), Hoza, Macíček, Košárek – Uvíra, Michal Hrabina (84. Pavlíček), Gebauer, Galvas – Korbel (46. Kubalák), Pezzotti.
 
Branky: 19. Elšík, 24. a 42. Dvořáček, 75. Šrom.
Rozhodčí: Vostrejž, Sedláček, Hanáková.
ŽK: Elšík – Galvas.
Diváci: 103

Po přímém kopu Galvase se v ní objevil útočník Pezzotti, ale balon poslal vedle tyče. Hulínský Spartak poprvé skóroval zásluhou Elšíka. Opavští obránci nedokázali odkopnout balon ze svého vápna a zmíněný hráč v pohodě dorážel do odkryté brány.

Další gól přišel ve čtyřiadvacáté minutě, kdy Slezané v šestnáctce neobsadili Dvořáčka, jenž tuto hrubku potrestal. Tentýž fotbalista trestal i nadále. Konkrétně tři minuty před přestávkou připravil o balon naivně kličkujícího Mezeru. Poslední branku Opava inkasovala čtvrthodiny před koncem. Z voleje se pěkně trefil exopavský Michal Šrom, který předtím mimochodem nastřelil i tyčku.

„Opět jsme doplatili na naše chyby. Je vidět, že kluci si vůbec nevěří. Chybí nám důraz, jak ve vlastním, tak soupeřově pokutovém území,“ poznamenal trenér opavské rezervy Jan Hruška starší.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies