Slovácko
U17: SFC Opava - Karviná 2:0

S Karvinou si poradila také sedmnáctka

28.05.2015, autor Redakce
O P A V A - Svěřenci trenéra Lukáše Černína z výběru U-17 si před nedávnem v dalším mistrovském utkání vyšlápli na Karvinou. V obou poločasech vstřelili po jednom gólu a připsali si vítězství v poměru 2:0.
0.kolo, neděle 24.5.2015, 10:00
SFC Opava SFC Opava
2:0
Karviná Karviná
Kubný – Hájek (51. Kovács), Kolísek, Šafrán, Černín – Vrána (65.Vavrečka), Kuzník, Mička, Mako (55. Fojtík) – Rychlý (41. Klembara), Barteska.

Branky: Šafrán z pen., Klembara.

Zápas se mohl pyšnit velice slušným tempem. Jak Slezský FC, tak Karviná si vytvořila celou řadu gólových šancí. Opava otevřela skóre zásluhou Šafrána, který v první půli potrestal faul na spoluhráče Bartesku a proměnil penaltu.

Druhou branku vsítil Klembara, když využil chyby v karvinské rozehrávce a v samostatném nájezdu na soupeřova gólmana si věděl rady.

„Každé vítězství v elitní skupině je pro nás perfektní, a když je podpořeno kvalitním výkonem, je radost dvojnásobná. Za to patří klukům pochvala,“ mínil kouč opavské sedmnáctky Lukáš Černín.