oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
středa 20.1., 13.kolo
SFC Opava 
18:00
 Sparta

Sedmnáctka nestačila na Jihlavu

02.04.2015, autor Redakce
O P A V A - Naše sedmnáctka neměla proti Jihlavě k bodům daleko. Do vedení ji během prvního poločasu dostal Mička, který přetavil v gól přesný centr ze standardní situace Mičky. Když už to vypadalo, že Slezský FC zahájí přestávku s nejtěsnějším možným náskokem, přišla chyba ve středu hřiště a mužstvo z Vysočiny nemilosrdně trestalo.
0.kolo, neděle 29.3.2015, 12:00
SFC Opava SFC Opava
2:3
Jihlava Jihlava
Mosler – Musila, Šafrán, Kolísek, Hájek (60. Černín) – Vrána, Kuzník, Mička (70.Tomáško), Fojtík (60. Šefčík) – Hluchý (65. Kubný), Klembara (67. Barteska).
 
 
Branky Opavy: Šafrán, Vrána.

Do konce první půle přitom chyběly jen vteřiny. Během druhé pětačtyřicetiminutovky šel jihlavský výkon nahoru. Náš soupeř přidal na aktivitě a výsledkem byl druhý inkasovaný gól.

Po červené kartě Moslera, jenž podle rozhodčího fauloval v pokutovém území, jsme navíc museli dohrávat o desíti. Nařízenou penaltu Jihlava proměnila a prakticky záhy přidala třetí branku. Slezský FC pak už jen snížil na konečných 2:3 gólem Vrány ze standardky.

„Utkání by možná slušela remíza, ale soupeř byl bohužel proti. Kdybychom udrželi poločasové vedení a zápas jsme měli možnost dohrávat v plném počtu, možnost by tady opravdu byla. Jihlava určitě svou kvalitu měla, stejně jako všechny týmy ve skupině,“ mínil trenér opavské sedmnáctky Lukáš Černín.Pro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies