oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica

Sedmnáctka nestačila na Zlín

27.08.2015, autor Redakce
O P A V A - Svěřenci trenéra Radomíra Hlaváče z našeho výběru U-17 se v posledním mistrovském zápase popasovali s vrstevníky ze Zlína. V každém poločase inkasovali po gólu a Fastav odjel na Moravu s vítězstvím 2:0.
3.kolo, sobota 22.8.2015, 11:00
SFC Opava SFC Opava
0:2
Zlín Zlín
Hub – Musila, Houdek, Štefka (75. Dybal), Podraza – Šimíček (73. Teichman), Večerek – Šefčík, Hluchý, Stošek (53. Fusek, 80. Varyš) – Hartmann. Trenér: Radomír Hlaváč.
 
 

Domácí přitom do zápasu nevstoupili vůbec špatně. Hned v úvodu si vytvořili dvě obrovské příležitosti volající po gólu. V jednom z těchto případů dokonce bylo nastřeleno břevno.

Soupeř ovšem trestal z následného rychlého brejku, kdy mladí Opavané zlínskému střelci dovolili dvakrát dorážet ve svém vápně bez jakékoliv snahy ho atakovat.

„Zlínští byli po vstřelené brance více na míči, ale my jsme je do žádné vážnější šance nepustili. Do druhé půle jsme šli s cílem a snahou vyrovnat,“ uvedl kouč opavské sedmnáctky Radomír Hlaváč.

„Nějaké náznaky šancí jsme měli, ale scházela nám v nich větší kvalita řešení v takovýchto rozdílových momentech. Právě v těchto situacích měl soupeř větší kvalitu, a to rozhodlo o výsledku,“ dodal jedním dechem.