oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Šestnáctka podlehla lídru tabulky Brnu

06.05.2015, autor Redakce
Šestnáctka Slezského FC mohla na hřišti brněnské Zbrojovky spíše překvapit. Domácí fotbalisté přece jenom v jarní části soutěže ještě neztratili ani bod a poměrně jasně si poradili také s Opavou, kterou na zpáteční cestu do slezské metropole vyprovodili čtyřmi brankami.
0.kolo, sobota 2.5.2015, 12:30
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
4:0
SFC Opava SFC Opava
 
Hub – Musila, Dybal, Hartmann, Podraza – Rys (32. Stošek), Večerek – Šefčík, Hluchý, Štefka (68. Varyš) – Teichman (70. Rolný).
 

Náš tým se přitom nemá za co stydět. I když prohrál 0:4, prezentoval se výkonem na hranici svých možností. Brňané ale zkrátka byli lepší. A to hlavně v individuálních kvalitách jednotlivých hráčů.

„Našim klukům nelze upřít snahu a obrovské úsilí, ale individuální výkon, a potažmo výkon celého mužstva limituje momentální stav jejich schopností a dovedností. I když se v těchto činnostech zlepšujeme, utkání v Brně nám ukázalo rozdíl mezi námi a nejlepším mužstvem na Moravě v této věkové kategorii,“ uvedl kouč opavské šestnáctky Radomír Hlaváč a jedním dechem dodal: „Chlapcům jsme po utkání řekli, že tyhle zápasy by měly být pro ně motivací na sobě pracovat a zlepšovat se.“