oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Šestnáctka prohrála se Zlínem

24.08.2015, autor Redakce
O P A V A - Opavská šestnáctka si v dalším kole do tabulky nepřipsala ani bod. Doma totiž nejtěsnějším možným rozdílem podlehla Zlínu. Jediná branka utkání padla okolo dvacáté minuty a vizuálně stála opravdu za to.
3.kolo, sobota 22.8.2015, 13:00
SFC Opava SFC Opava
0:1
Zlín Zlín
Padušák – Harazim (51. Fusek), Kovalčik, Nosál, Blažej – Souček (71. Skopalík), Darmovzal (71. Skopalík), Anděl, Elbel (51. Čonka) - Veselý, Miškev (51. Červeňák). Trenér: Lukáš Černín.
 
 

Jeden z hráčů Ševců se totiž krásně individuálně prosadil přes tři naše borce a poté nedal Padušákovi šanci. Následně se mužstvo trenéra Lukáše Černína sice začalo více tlačit do ofenzivy, bylo odvážnější a dostávalo se také do slibných šancí, v zakončení však mladým Opavanům chyběl větší klid.

„Ve druhém poločase jsme tlak vystupňovali a byli jsme lepším týmem, kterému ovšem chyběl větší klid ve finální části. Soupeř sice pozorně bránil, ale i přesto jsme utkání měli zvládnout. Všem klukům nemůžeme upřít enormní snahu a nasazení,“ popisoval Lukáš Černín.

„Nechyběla nám ani herní kvalita, bohužel momentálně nejsme schopni střílet góly, proto nám utkání bodově nevychází dle našich představ. Pokud ale budou kluci pokračovat v dobrých výkonech, pevně věřím, že se zlepšíme,“ doplnil na závěr.

 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava