oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 17.4., 27.kolo
Mladá Boleslav 
14:00
 SFC Opava

Vstupenky

Vstupenky jsou nově rozděleny do dvou stupňů atraktivity i časových vln před utkáním. Lístky je možné zakoupit online v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v pobočce cestovní agentury Atlas zájezdů (bývalý Čedok) na opavském Horním náměstí 3, v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí důrazné doporučení, že při nákupu online si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

I. skupina dle atraktivity soupeře (AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, FC Baník Ostrava, FC Zbrojovka Brno a SK Sigma Olomouc)

1. časová vlna (14 – 4 dny před utkáním) – předprodej
Tribuna A210 Kč
Tribuny F, G, H160 Kč
2. časová vlna (3 dny – den utkání) – předprodej / pokladna
Tribuna A260 Kč
Tribuny F, G a H210 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti 6-12 let, ZTP, ZTP/P s doprovodem a starobní důchodci)100 Kč

II. skupina atraktivity – ostatní soupeři

1. časová vlna (14 – 4 dny před utkáním) – předprodej
Tribuna A160 Kč
Tribuny F, G, H110 Kč
2. časová vlna (3 dny – den utkání) – předprodej / pokladna
Tribuna A210 Kč
Tribuny F, G a H160 Kč
Tribuny F, G a H (zlevněné vstupné – děti 6-12 let, ZTP, ZTP/P s doprovodem a starobní důchodci)100 Kč

Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna – Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 100 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

Děti do 6 let – zdarma
Děti předškolního věku (do 6 let) mohou utkání navštěvovat bez nároku na místo v doprovodu rodiče nebo dospělé osoby s platnou vstupenkou. V případě, že nebude volné sedadlo, musí dítě sedět na klíně svému doprovodu.

Ceny jsou platné pouze pro zápasy nejvyšší domácí soutěže.

Plán stadionu

Vstupné - "B" mužstvo
jednotné vstupné 30 ,- Kč
majitelé permanentek na "A" mužstvo zdarma
děti do 6 let, držitelé průkazu ZTP zdarma
držitelé průkazu ZTP-P zdarma včetně průvodce

Podmínky pro nákup vstupenek a permanentekPro sdílení na sociálních sítích jsou vyžadovány soubory cookies sociálních médií. Nastavení cookies