oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Vstupenky

Vstupenky na domácí utkání Slezského FC je možné zakoupit online v síti Ticketportal, na pobočkách sázkové kanceláře Tipsport (náměstí Osvoboditelů 8/5, Opava-Město či Olomoucká 2421/75, Opava-Předměstí), v kamenné prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) a ve fanshopu SFC na Městském stadionu v otevírací dny. Další prodejní místa Ticketportalu můžete najít pod tímto odkazem.

Stále platí důrazné doporučení, že při nákupu online si vstupenku vytiskněte. Předejde se tak špatnému načtení čárového kódu u některých typů mobilních telefonů. Důležité je také dbát na neporušení čárového kódu na vytištěné vstupence.

Vstupenky se prodávají na místo. Výhodu tedy mají fanoušci, kteří si zakoupí vstupenku v předprodeji, kde si mohou vybrat sedadlo. Do pokladen v den zápasu putují lístky, které se neprodaly v předprodeji. Návštěvník utkání tak musí respektovat sedadlo, které na něj vyjde.

Ceny jednorázových vstupenek v sezoně 2021/2022

Jednotné vstupné
Tribuna A 120 Kč
Tribuny F, G, H 100 Kč
Zlevněné vstupné (důchodci, děti 6-12 let, děti do 6 let bez nároku na sedadlo)
Tribuna A 100 Kč
Tribuny F, G, H 80 Kč

Cena jednorázové vstupenky pro ZTP činí 80 Kč, ZTP/P má vstup zdarma, přičemž doprovod si musí pořídit jednorázovou vstupenku (80 Kč). Zlevněné vstupné na tribuny F, G, H nelze zakoupit přes internet ani v prodejním místě Sluna – Opava. Zlevněná vstupenka v ceně 100 Kč půjde zakoupit pouze ve fanshopu SFC v otevírací dny.

Plán stadionu

Vstupné - "B" mužstvo
jednotné vstupné 30 ,- Kč
majitelé permanentek na "A" mužstvo zdarma
děti do 6 let, držitelé průkazu ZTP zdarma
držitelé průkazu ZTP-P zdarma včetně průvodce

Podmínky pro nákup vstupenek a permanentek