oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V prosinci 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

29.12.Šulc má 19 letÚtočník či záložník Pavel Šulc, který v Opavě hostuje z plzeňské Viktorie, právě dnes slaví své 19. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů na hřišti i mimo něj!
28.12.Hampel slaví narozeninyTrenér brankářů Slezského FC David Hampel právě dnes slaví své 29. narozeniny! Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a mnoho zdaru nejen na sportovním poli!
26.12.Kořistka má 60 letVýznamné životní jubileum slaví bývalý vynikající záložník Ostroje Opava Miroslav Kořistka, který má dnes 60. narozeniny. Gratulujeme a přejemne pevné zdraví do dalších let!
20.12.SFC bude platit, dostal pokutuDisciplinární komise LFA potrestala Slezský FC za pronesení a použití pyrotechniky v utkání ve Zlíně peněžitou pokutou ve výši 20 tisíc korun.
20.12.Fanshop na Vánočním utkáníFanshop Slezského FC bude fungovat také během Vánočního utkání SFC. K dispozici budou také nové kalendáře pro rok 2020.
18.12.Disciplinární řízení s OpavouDisciplinární komise LFA zahájila disciplinární řízení se Slezským FC Opava pro možný disciplinární v souvislosti s utkáním Zlín – Opava, kdy se fanoušci SFC chovali nesportovně – vnesli a použili do sektoru hostí pyrotechniku.
10.12.Fanshop bude ve středu uzavřenKamenná prodejna s fanouškovskými předměty v Městských sadech bude ve středu 11. prosince uzavřena. V rámci akce Deníku Česko zpívá koledy si ovšem budete moci vybrané produkty z fanshopu včetně nového kalendáře zakoupit ve stánku přímo na Dolním náměstí.
4.12.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC Opava s Jabloncem bude jako hlavní rozhodčí řídit Radek Dubravský, asistovat mu budou pomezní sudí Adam Horák (AR1) a Jaroslav Poživil (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Marek Emanuel. Delagátem FAČR je Miroslav Svoboda a technickým delegatem Zdeněk Duda.