Klubový informační systém

Slezský FC Opava využívá moderní Klubový informační systém (KIS), který přispívá k efektivní práci a interní komunikaci mezi hráči, trenéry či rodiči všech kategorií. Systém nabízí řadu užitečných funkcí a plně nahrazuje tzv. "Šatnu", kterou mnozí z hráčů a trenérů v minulosti hojně využívali.

V systému KIS hráči či rodiče vidí docházku, zápasy, komunikaci s trenérem, přehled svých členských příspěvků a další důležité organizační informace.

Jak se přihlásím?

Všichni mládežničtí fotbalisté či jejich rodiče obdrželi na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali využívat. Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Při prvním přihlášení musí uživatel schválit souhlas s GDPR a v případě chybějících údajů je nutné jejich doplnění. Jakékoli další změny osobních údajů nebo hesla se upravují v pravém horním rohu. Stačí kliknout na jméno a následně zvolit možnost "Upravit profil".

Co je to KIS?

Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

KIS patří k nejnovějším produktů společnosti eSports.cz, která se specializuje na výrobu webových stránek a informačních systémů pro sportovní kluby, svazy a organizace.

Mám problém. Kam se obrátit?

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na výrazný problém, dejte nám prosím vědět na e-mail jan.simek@esports.cz či sfc@sfc.cz.