Permanentky

Online prodej v síti Ticketportal bude zahájen v pondělí 13. června ve 12:00. Online nákup permanentní vstupenky lze provést po přihlášení do svého účtu na stránkách www.ticketportal.cz. Návod, jak postupovat, naleznete ZDE.

Fyzický prodej v opavském fanshopu začne ve středu 22. června a bude probíhat každý všední den od 15:00 do 18:00 a to až do pátku 8. července. Od 22. června bude také možné vyzvednout permanentní vstupenku na základě předložení platného voucheru zakoupeného v online systému TicketPortal.

V případě zakoupení permanentní vstupenky se slevou online a následném neprokázání nároku na slevu při převzetí permanentní vstupenky na pokladnách nelze permanentní vstupenku vydat. Storno v takovém případě lze řešit pouze přes TicketPortal.

Volný prodej permanentních vstupenek bude zahájen rovněž v pondělí 13. 6. 2022, a to pouze na místa, na které nebyla prodána permanentní vstupenka v minulé sezóně.

Všichni permanentkáři si před novou sezonou 2022/2023 musí vyzvednout novou permanentku v opavském fanshopu. Staré permanentky platit nebudou.

Garance místa

Všem permanentkářům je drženo jejich místo ze sezony 2021/2022 a to až do 6. července. V případě zájmu si jej navíc mohou změnit na některé z volných míst na stadionu, 6. července ve 12:00 pak dojde k uvolnění všech míst do prodeje.

Ceník

Ceny permanentek pro stávající permanentkáře
Tribuna A 1 500 Kč
Tribuny F, G, H 1 200 Kč
Patriot+ 5 000 Kč
Ceny permanentek pro nové zájemce
Tribuna A 1 600 Kč
Tribuny F, G, H 1 300 Kč
Patriot+ 5 000 Kč

Fanoušci ve věku 65 let a výše, ZTP, děti 6-12 let a studenti s ISIC kartou vždy o 200 Kč levněji.

Seznam výhod

  • vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY včetně případných barážových utkání (pokud to vládní opatření dovolí)
  • vstup na domácí utkání v domácím poháru (pokud to vládní opatření dovolí)
  • vstup na přátelská utkání (pokud to vládní opatření dovolí)
  • vstup na utkání B-týmu
  • možnost přednostního nákupu permanentní vstupenky pro následující sezonu
  • rezervace svého místa z aktuální sezony
  • sleva 10 % na nákup ve Fanshopu i e-shopu
  • fanoušci, kteří si zakoupí permanentní vstupenku Patriot, obdrží originální zápasový dres

Podmínky prodeje

V případě zakoupení permanentní vstupenky se slevou online a následnému neprokázání nároku na slevu při převzetí permanentní vstupenky na pokladnách nelze permanentní vstupenku vydat. Případnou žádost o refundaci v takovém případě lze řešit pouze přes reklamační oddělení Ticketportal. Věnujte tedy zvýšenou pozornost při zadávání typu slevy při nákupu permanentní vstupenky.

Plán stadionu