oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 28.11., 9.kolo
Slovácko 
16:00
 SFC Opava


V listopadu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

3.11.S Pardubicemi v sobotuUtkání 7. kola FORTUNA:LIGY s Pardubicemi sehrajeme v sobotu 7. listopadu od 14 hodin. Hrát se bude v pražském Ďolíčku.
3.11.David Mikula zvládl zkouškyKouč opavské osmnáctky David Mikula úspěšně zvládl trenérské zkoušky a stal se držitelem UEFA A licence. Gratulujeme!
6.11.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC s Pardubicemi bude jako hlavní rozhodčí řídit Petr Ardeleanu, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Ivo Nádvorník (AR1) a Petr Caletka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Karel Hanousek. Videorozhodčím je Jana Adámková, asistent videorozhodčího je Jakub Hrabovský. Delegátem FAČR je Michal Beneš a technickým delegátem LFA Jan Kořínek.
10.11.Se Slavií v 18.30FORTUNA:LIGA už zná přesný termín 8. kola – opavští fotbalisté změří síly s pražskou Slavií v sobotu 21. listopadu od 18.30 hodin.
13.11.Se Slováckem v sobotuUtkání 9. kola FORTUNA:LIGY na půdě Slovácka sehrajeme v sobotu 28. listopadu od 16 hodin.
17.11.Pozvánka na valnou hromaduPředstavenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. svolává v souladu s příslušným ustanovení Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti. Pozvánku ve formátu .pdf si můžete stáhnout pod tímto odkazem.
20.11.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Slavií Praha bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Ginzel, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Jakub Bureš (AR1) a Jan Dohnálek (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Lukáš Machač. Videorozhodčím je Ondřej Berka, asistent videorozhodčího je Radek Kotík. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA Jiří Trčka.
22.11.Řezníček má 28 letDnes slaví své 28. narozeniny opavský záložník Jan Řezníček! Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu radosti na hřišti i mimo něj!
23.11.Lukáš Černín slaví narozeninySvé 45. narozeniny dnes slaví Lukáš Černín. Někdejší fotbalista, který v opavském dresu sehrál 45 ligových utkání, je nyní koučem divizní rezervy SFC. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v pracovním i osobním životě!
25.11.Jan Vožník má narozeninyDnes slaví své 56. narozeniny někdejší útočník Ostroje Jan Vožník. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohodu v osobním a pracovním životě!
26.11.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Slovácko jako hlavní rozhodčí řídit Emanuel Marek, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Radek Kotík (AR1) a David Hock (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský. Videorozhodčím je Jiří Adam, asistent videorozhodčího je Milan Flimmel. Delegátem FAČR je Miroslav Tulinger a technickým delegátem LFA Ivo Chytil.
27.11.Termíny jsou upřesněnyFORTUNA:LIGA zná přesné termíny 13. a 14. kola – domácí utkání s AC Sparta Praha sehrajeme v sobotu 19. prosince od 18.30 hodin, následně se ve středu 23. prosince od 15.00 představíme na půdě Bohemians Praha 1905.
×
Dnes v 16:00 |
1. FC Slovácko
Slezský FC Opava