oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V dubnu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

30.4.Oslavenci: Zavadil a ZapalačStředopolař Pavel Zavadil má dnes čerstvě 42 let a záložník Petr Zapalč slav své 33. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a úspěchů ve sportovním i osobním životě!
29.4.Balcárek a Hrabina mají narozeSvé 47. narozeniny slaví trenér Slezského FC Jiří Balcárek a opavský obránce Matěj Hrabina, který má čerstvě 27 let. Oběma borcům přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
29.4.Balcárek a Hrabina slavíSvé 47. narozeniny slaví trenér Slezského FC Jiří Balcárek a opavský obránce Matěj Hrabina, který má čerstvě 27 let. Oběma borcům přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a spoustu úspěchů na hřišti i mimo něj!
26.4.Slezské derby ve středuLukáš Železník se v semifinále Datart e:LIGA Challenge střetne s ostravským Lumírem Čížem ve středu 29. dubna od 18.15 hodin. Následovat budou série o 3. místo v turnaji, a pak finálová série.
25.4.Jan Hruška slaví narozeninyDlouholetý trenér mládeže Slezského FC Jan Hruška mladší, který nyní vede výběr opavské třináctky, právě dnes slaví své 36. narozeniny. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně štěstí a úspěchů ve fotbalovém i osobním životě!
23.4.Zavadil v Bez frázíNa Bez frází čtěte zajímavý příběh opavského záložníka Pavla Zavadila.
19.4.Miroslav Paul má narozeninyDnes slaví své 32. narozeniny asistent trenéra Balcárka Miroslav Paul! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, spoustu štěstí a hromadu úspěchů na hřišti, lavičce i v osobním životě!
8.4.Železník s Provodem v sobotuDuel opavského útočníka Lukáše Železníka s Lukášem Provodem z pražské Slavie, který se měl sehrát dnes od 14.30, vinou technických potíží neodstartoval. Zápas je přesunut na sobotu 11. dubna s výkopem v 17 hodin.
7.4.Železník vs. ProvodNa serveru Twitch můžete sledovat souboj opavského útočníka Lukáše Železníka s Lukášem Provodem z pražské Slavie. Úvodní zápas Železníka v Datart e:LIGA Challenge sledujte od 14.30 hodin.
1.4.Jan Hošek má narozeninyDnes slaví své 31. narozeniny obránce Jan Hošek. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, pevné zdraví a spokojenost ve sportovním i osobním životě, Hošane!