oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V květnu 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

29.5.Zemřel Jaroslav ŠvachS velikou lítostí jsme přijali zprávu o úmrtí Jaroslava Švacha. Spolehlivý obránce toho nejvíc odehrál za Zlín, krátce působil také u nás v Opavě. Rodině a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Čest jeho památce!
26.5.Dordič má narozeninyDnes slaví své 26. narozeniny Bojan Dordič! Přejeme všechnoí nejlepší, hlavně zdraví a plno sportovních a rodinných úspěchů.
26.5.Delegace rozhodčíchStředeční utkání Slezského FC s Karvinou bude jako hlavní rozhodčí řídit Pavel Franěk, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Michal Novák (AR1) a Jan Váňa (AR 2). Čtvrtým rozhodčím je Pavel Orel. Delegátem FAČR je Jiří Kureš a technickým delegátem LFA Miroslav Poklop.
21.5.Béčko podlehlo BílovciDivizní rezerva Slezského FC v přípravném utkání proti Bílovci neskórovala a prohrála v poměru 0:2.
14.5.Petr Deseyve má 55 letDnes slaví své 55. narozeniny dlouholetý trenér a také bývalý opavský fotbalista Petr Deseyve. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví, hodně štěstí a pohody v osobním i pracovním životě!
13.5.ŽIVĚ: Líšeň vs. SFCProstřednictvím živého streamu máte možnost sledovat dnešní přípravné utkání Slezského FC s Líšní. Zápas startuje v 16 hodin.
10.5.Michal Hampel má 44 letPrávě dnes slaví své 44. narozeniny náš kondiční trenér Michal Hampel! Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a hodně úspěchů i pohody v pracovním a osobním životě!
6.5.Fanshop od středy otevřenFanshop Slezského FC v Městských sadech se poprvé znovuotevře ve středu 6. května. Otevřeno bude dle klasické otevírací doby od 15 do 18 hodin. Ve stejné době bude fanshop otevřen také ve čtvrtek.
3.5.Vojtěch Šrom má 32 letDnes slaví své 32. narozeniny opavský brankář Vojtěch Šrom. Přejeme všechno nejlepší, pevné zdraví a pohodu na hřišti i mimo něj, Vojto!
1.5.Zemřel Milan BřenekSFC s velikou lítostí přijal zprávu o úmrtí bývalého útočníka opavského Ostroje Milana Břenka, který zemřel v pátek 30. dubna ve věku nedožitých 64 let. Rodině a všem pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Čest jeho památce!