oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
čtvrtek 30.6., přip.
AC Sparta Praha 3
SFC Opava 0
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Pov. Bystrica


V lednu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.1.Rozpis zimních přípravných utkání Slezského FCRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC zahájí přípravu na jarní část sezony ve středu 6. ledna a v rámci ní ji čeká blok deseti přípravných zápasů.
4.1.Jan Svatonský dostal svolení k odchoduRedakceO P A V A – Vypadá to, že zimní přestávka bude v kabině opavského áčka ve víru změn. Poté, co skončil útočník Zbyněk Pospěch a Tomáš Čelůstka obdržel povolení k přípravě v ostravském Baníku, opustí Městské sady další hráč – ofenzivně laděný záložník Jan Svatonský. Samozřejmě se však pracuje na příchodu nových tváří.
6.1.Fotbalistům začal zimní drilRedakce | ÚVODNÍ FOTO: Deník / Petr DušekO P A V A – První den zimní přípravy mají opavští fotbalisté za sebou. Po úvodním pohovoru v kabině se tým přesunul na hřiště s umělým povrchem, kde trénink začal rozcvičkou, kterou vedl masér Tomáš Andrés. Ve skupince hráčů nechyběli ani nováčci Václav Mozol, Ondřej Pyclík, David Vacek, Adam Rolný a Matěj Helebrand.
7.1.Hráči A-týmu absolvovali fyzické testyRedakce | FOTO: J.R.O P A V A - Jako každý rok i letos před začátkem pravého drilu v rámci zimní přípravy dnes absolvovala první skupina opavského áčka fyzické testy v Centru sportovní a preventivní medicíny AGEL Sport Clinic v Prostějově. Druhou část fotbalistů Slezského FC čekají zátěžové testy v pátek.
9.1.Opava podlehla Zlínu, v prvním kole ale nezklamalaOPA - ZLF 2:3, 0.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaV Y Š K O V – Opavští fotbalisté v prvním zápase zimní Tipsport ligy nezklamali. S ligovým Zlínem sice prohráli, avšak svému soupeři byli více než rovnocenným soupeřem. Na hřišti se představily všechny tři nové tváře: Václav Mozol, David Vacek a Ondřej Pyclík.
11.1.Devatenáctka zahájila přípravu bez Matěje HelebrandaRedakceO P A V A – Klíčovou oporu v podobě obránce Matěje Helebranda postrádal trenér opavské devatenáctky Alois Skácel na zahájení zimní přípravy před jarní částí nejvyšší dorostenecké soutěže.
11.1.Tomáš Čelůstka se vrací do OpavyRedakceO P A V A – Obránce Tomáš Čelůstka (na snímku vpravo) se vrací do Slezského FC Opava ze zkoušky v ostravském Baníku. Trenér Vlastimil Petržela chce sázet na vlastní odchovance.
12.1.Radovan Morong: Člověk se úspěchem nikdy nesmí nechat uspokojitRedakce | FOTO: Jan Tauber, fotbal.czO P A V A – Velkého úspěchu během uplynulého víkendu dosáhl šéftrenér našich žáků a kouč patnáctky SFC Radovan Morong. Na pražském Žofíně si v rámci Galavečeru Grassroots došel pro ocenění určeného Trenérovi roku v kategorii žáků.
13.1.Jan Hruška mladší získal profilicenci mládeže UEFARedakceO P A V A - Šéftrenér přípravek Slezského FC Jan Hruška mladší se stal držitelem profilicence mládeže UEFA.
13.1.Opava neuspěla v Polsku, podlehla ChorzówuCHZ - OPA 2:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: J.R.R Y B N I K – Druhé utkání přípravy absolvovali opavští fotbalisté v polském Rybniku. Na umělé trávě v Kamenici Slezané prohráli s účastníkem nejvyšší polské soutěže Ruchem Chorzów.
14.1.Nabídka pro rodiče hráčů Slezského FCRedakceO P A V A - Opavští fotbalisté absolvovali fyzické testy v AGEL Sport Clinic v Prostějově a specializované centrum sportovní a preventivní medicíny se zaměřuje také na sportující v dětském a mládežnickém věku.
15.1.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Následující víkend bude znovu plný fotbalu. V sobotu se opavské áčko utká ve Vyškově v rámci zimní Tipsport ligy s brněnskou Zbrojovkou, starší i mladší dorostenci vyzvou Vítkovice a mládežníky čeká několik turnajů.
16.1.Opava měla kopec smůly, Brno mohla porazitOPA - BRN 1:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaV Y Š K O V - Tak to se hned nevidí, opavští fotbalisté ve svém druhém utkání Tipsport ligy proti ligovému Brnu hned šestkrát orazítkovali brankovou konstrukci. Byť si to nezasloužili, nakonec prohráli. Trenér Jan Baránek nasadil útočníka Pavla Lapeše, který naposledy působil ve Znojmě.
19.1.Sedmnáctka zahájila přípravu, na úvod porazila Vítkovice RedakceO P A V A - Skoro měsíční volno před nedávnem završili naši mladí fotbalisté kategorie U-17. Během zimní pauzy ovšem rozhodně nezůstávali v nečinnosti. Museli se totiž věnovat plnění svého individuálního plánu.
20.1.Slezský FC se neprosadil a podlehl rezervě olomoucké SigmyOPA - OLO 0:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaV Y Š K O V – Opava prohrála i třetí zápas základní skupiny v Tipsport lize. Na vyškovské umělce nestačila na druholigovou rezervu olomoucké Sigmy. Obě branky padly ve druhém poločase.
22.1.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Mužstva Slezského FC nezahálí ani v lednu. Áčko čeká poslední utkání Tipsport ligy proti Frýdku-Místku, rezerva změří síly s Vítkovicemi a devatenáctka vyzve celek polského Opole. Přípravky absolvují několik turnajů.
22.1.Slezský FC na závěr Tipsport ligy změří síly s ValcířiRedakceO P A V A - V posledním utkání zimní Tipsport ligy se opavští fotbalisté střetnou s Frýdkem-Místkem. Zápas se odehraje na umělé trávě v nedalekém Bílovci. Úvodní výkop duelu je na programu v sobotu 23. ledna od 14 hodin. Přijďte povzbudit výběr Slezského FC!
23.1.Opava se s Tipsport ligou rozloučila porážkouOPA - FRM 2:4, 0.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaB Í L O V E C – Opavští fotbalisté nakonec ve svém premiérovém startu v zimní Tipsport lize neuhráli ani bod. V sobotu odpoledne prohrála Opava na umělé trávě v Bílovci s Frýdkem-Místkem 2:4.
24.1.Změny v kádru Slezského FCRedakceO P A V A - Po sobotním utkání Tipsport ligy udělal opavský klub změny v kádru. Skončil testovaný útočník Ondřej Pyclík, naopak o Vackovi a Lapešovi se ještě bude jednat. Smlouvu získal záložník Václav Mozol.
25.1.Dominik Simerský hráčem Slezského FCRedakceO P A V A – Třiadvacetiletý stoper Dominik Simerský se stal kmenovým hráčem Slezského FC Opava. Jeho hostování z Jablonce se změnilo v přestup.
Další stránky
12>>