oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Tiskové prohlášení Slezského FC OpavaTisková zprávaO P A V A – V uplynulém týdnu se zejména v regionálním tisku a na sociálních sítích objevily informace o tom, že v neděli 22. 11. 2015 v ranních hodinách došlo v rámci klubem povoleného ukončení podzimní části fotbalové sezony ke konfliktu mezi některými hráči SFC Opava a návštěvníky jednoho z opavských barů.
30.11.Do mikulášské sbírky se zapojila také třináctkaRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC brzy nemocným dětem ve Slezské nemocnici v Opavě brzy předají mikulášskou nadílku, ke které se připojilo mnoho z Vás, našich fanoušků. Do sbírky přispěl i žákovský výběr kategorie U13 společně s trenéry Martinem Kotalou a Marcelem Klajmonem.
29.11.Devatenáctka na severu neuspělaLIB - OPA 3:1, 20.kolo | RedakceL I B E R E C – Laciné chyby se podepsaly pod porážku naší devatenáctky v Liberci. Opavě nešla upřít snaha, ale na rozdíl od domácích neproměňovala šance.
27.11.Mikulášská sbírka se vydařila! Hráči dětem brzy předají dárkyRedakce | FOTO: Jaroslav RovňanO P A V A - Jako již každoročně se i tento rok se hráči Slezského FC Opava vydají v pondělí 7. prosince do Slezské nemocnice v Opavě potěšit děti mikulášskou nadílkou.
23.11.Vyjádření SFC Opava k údajnému nedělnímu incidentuKlubO P A V A - Vedení klubu touto cestou reaguje na informace zveřejněné na sociálních sítích a některých médiích ohledně údajného incidentu hráčů SFC Opava, ke kterému mělo dojít v neděli 22. listopadu 2015 v brzkých ranních hodinách.
22.11.Parádní výkon devatenáctky ozdoben výhrouOPA - MBA 2:0, 18.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A – Starší dorostenci zaskočili favorita. Opavský tým porazil třetí celek soutěže z Mladé Boleslavi. Mladí Opaváci navíc hráli fotbal, který se musel líbit. Ten, kdo si do Kylešovic našel cestu, nelitoval. Výsledek 2:0 byl pro Středočechy ještě milosrdný.
21.11.Slezský FC neudržel dvougólové vedení a s Dynamem remizovalOPA - CEB 2:2, 16.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A – Fotbalisté Slezského FC zakončili podzimní část sezony remízou s výběrem Českých Budějovic. Opavu poslal do vedení Simerský a čtvrthodiny před koncem přidal druhý gól Kuzmanovič. Za Jihočechy ale nejprve snížil Jurdík a tři minuty před koncem srovnal na konečných 2:2 Hájovský.
21.11.Pozvánka na valnou hromadu Slezského FCKlubO P A V A - Představenstvo akciové společnosti Slezský fotbalový club Opava a.s. svolává v souladu s příslušným ustanovením Zákona o obchodních korporacích a Stanov společnosti řádnou valnou hromadu Společnosti, která se bude konat v úterý 22. prosince 2015 od 13 hodin v kanceláři primátora Statutárního města Opava, Horní nám. 69 (budova Hlásky), II. patro.
20.11.Poslední bitva podzimu! Do Slezska přijede DynamoOPA - CEB 2:2, 16.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisty Slezského FC čeká poslední zápas podzimní sezony. Na stadionu v Městských sadech se v sobotu 21. listopadu od 18 hodin utkají s výběrem Českých Budějovic.
19.11.Nejmladší přípravka třetí na turnaji v OlomouciRedakceO L O M O U C - Nejmladší naděje Slezského FC se před nedávnem představily na halovém turnaji v Olomouci. Mladí fotbalisté se neprezentovali vůbec špatnými výkony a nakonec v solidní konkurenci vybojovali velmi pěkné a cenné třetí místo.
19.11.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Podzimní část sezony se chýlí ke svému konci. Áčko ji uzavře sobotním duelem proti Českým Budějovic. Ještě před ním devatenáctka vyzve na umělce v Opavě-Kylešovicích Mladou Boleslav. Mládežnické celky čeká řada turnajů.
15.11.V Teplicích rozhodla o prohře devatenáctky penalta v nastaveníTEP - OPA 1:0, 17.kolo | RedakceT E P L I C E, O P A V A – Devatenáctka sahala v Teplicích po bodu. Bohužel ve třetí minutě nastavení o něj přišla. Marek Kalivoda totiž proměnil penaltu, která rozhodla o vítězství Severočechů 1:0.
15.11.Rezerva nadělila Brumovu pět branekOPB - BRU 5:0, 16.kolo | Redakce | FOTO: Petra HájkováO P A V A - Fotbalistům našeho béčka se v domácím prostředí daří výborně. Minule porazili Nový Jičín a nyní v dalším divizním utkání vyprovodili s pětigólovým debaklem Brumov. Už po prvním poločase vedl Slezský FC 4:0 a hostující výběr dohrával zápas hlavně z povinnosti.
13.11.Sedmnáctka na závěr prohrála v BrněBRN - OPA 1:0, 4.kolo | RedakceB R N O - Na jedné straně nejmenší možná prohra na hřišti brněnské Zbrojovky, na straně druhé výkon, z něhož by se dalo v příštích kolech vycházet. Takhle nějak ve zkratce dopadlo představení naší sedmnáctky při posledním mistrovském zápasu v Brně.
13.11.Slezané na půdě Znojma bojovali, ale nemají ani bodZNO - OPA 3:1, 15.kolo | RedakceZ N O J M O - Fotbalisté Slezského FC na půdě lídra Fotbalové národní ligy ze Znojma nebodovali. V první půli Opavští dvakrát inkasovali, a přestože po změně stran snížil Kuzmanovič, domácí Nijre gólem na 3:1 definitivně zlomil odpor Opavy.
12.11.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další podzimní víkend plný fotbalu se blíží. Už v pátek se opavské áčko představí na horké půdě Znojma. O den později devatenáctka změří síly s Teplicemi a rezerva v neděli přivítá na domácím trávníku Brumov. Mládežnické celky čeká řada turnajů.
12.11.Slezský FC vyjíždí na jih Moravy, čeká jej lídr soutěže ze ZnojmaZNO - OPA 3:1, 15.kolo | RedakceO P A V A - Po přesvědčivém vítězství nad rezervou olomoucké Sigmy čeká Slezský FC skutečná výzva. V pátek 13. listopadu od 17:30 se totiž představí na půdě vedoucího celku Fotbalové národní ligy Znojma, které před svými vlastními fanoušky v této sezoně ještě neprohrálo.
11.11.Mikulášská sbírka pro děti se blíží, zapojte se také!RedakceO P A V A - Vážení fanoušci a přátelé Slezského FC Opava, vzhledem k dlouholeté vynikající spolupráci s primářkou dětského oddělení Slezské nemocnice MUDr. Dagmar Prejdovou i letos v prosinci půjdou hráči opavského A-mužstva potěšit nemocné děti na Mikuláše společně s dárky, které rozzáří jejich tvářičky a potěší je v době nemoci.
10.11.Patnáctka si zahraje finále Nike Premier CupuRedakceO P A V A - Podzimní část patnáctce Slezského FC vyšla náramně. S dvaceti získanými body si v jedenácti odehraných kolech zajistila páté místo po podzimní části a pro jaro má jistou účast v tzv. TOP skupině. Dobré výsledky týmu kategorie U-15 vynesly i vstupenku na prestižní turnaj Nike Premier Cup.
10.11.Šestnáctka se z Brna domů vrátila s prázdnouBRN - OPA 1:0, 4.kolo | RedakceB R N O - I když fotbalisté naší šestnáctky na půdě brněnské Zbrojovky sahali po velmi cenném bodu, nakonec v moravské metropoli neuspěli. O jejich prohře rozhodla jediná branka, která padla v průběhu prvního poločasu.
Další stránky
12>>