Předprodej na Zlín startuje! Kde lze koupit lístky?

17. 7. 2018
Redakce

Opava – Ostrá sezona už klepe na dveře a po úvodním duelu na půdě pražské Sparty čeká opavské fotbalisty domácí utkání se Zlínem, které se odehraje na brněnském stadionu Srbská.

Po dobu nezbytně nutnou je Slezský FC Opava nucen odehrát některá utkání na brněnském stadionu Srbská. Klub se na základě této skutečnosti rozhodl zohlednit cenu vstupného na tato utkání. Musí však přihlédnout k bezpečnostním rizikům a nákladům s tím spojených, které se projeví v ceně jednorázového vstupného.

Doufáme, že cena jednorázové vstupenky přiláká na brněnský stadion co nejvíce opavských fanoušků, kteří přispějí k vytvoření domácího prostředí fotbalistům SFC sportovním a férovým povzbuzováním.

Dospělí, ženy, důchodci a děti od 8 let platí jednotné vstupné 150,- Kč. Děti do 8 let a ZTP, ZTP/P s doprovodem mají vstup zdarma.

Kde koupit vstupenky?

Vstupenky je možné zakoupit od středy 18. července od 12 hodin on-line v síti Ticketportal.

Lístky jsou k dostání také v kamenných prodejnách, a to ve fanshopu SFC na Městském stadionu každý pracovní den od 15 do 18 hodin a v prodejně Sluna Opava (Horní náměstí 152/27, Opava) dle její provozní doby.

Předprodej skončí ve středu 25. července v 18.00.

Informace pro majitele permanentek

Permanentní vstupenky platí i na utkání hraná na brněnském stadionu.

Vzhledem k počtu prodaných permanentek na hlavní tribunu A opavského stadionu, umožňuje vstup držiteli této permanentky i na hlavní tribunu brněnského stadionu (sektory A, B).

Držitel permanentky F,G,H (opavský stadion) může využít jakýkoliv zpřístupněný sektor pro diváky brněnského stadionu, stejně tak i držitelé permanentek na utkání Zbrojovky Brno.

Pro opavské vlajkonoše jsou vyčleněny sektory S a T.

Plánek brněnského stadionu


Brněnský stadion na mapě


sdílet