Kramář: Nemyslím si, že by nás Sparta nějak přejela

1. 7. 2022
Redakce

Opava – Fotbalisté Slezského FC se na úvod přípravy utkali na Strahově s A-týmem pražské Sparty. V konečném výsledku Opava prohrála 3:0. Svůj miniduel dvou různých sestav však lépe svedla ta druhá, ve které se nacházel také Denis Kramář.

„Byla vidět velká zkušenost Sparty, která si dokáže rozdat míč a má výbornou výstavbu do kombinace. Přehrávali nás odzadu a jednoduše nám vyjížděli z pozic do útočné fáze. Nemyslím si ale, že by nás nějak přejeli. My jsme měli také své příležitosti, které kdybychom dokázali lépe zakončit a dotáhnout, tak jsme mohli branky dát,“ začal své hodnocení útočník Denis Kramář.

„Je velká škoda inkasovaného gólu v závěru druhého poločasu. Po dobré pasáži, kdy jsme kontrolovali hru, tak jsme v jednom momentě všichni propadli a Sparta své přečíslení využila,“ pokračoval Kramář.

„Dnešek je pro nás obrovskou zkušeností do dalších zápasů. Máme lehce obměněný tým a je tady plno mladých kluků. Nikdo z nás nikdy nehrál zápas jako dnes s A-týmem Sparty. Pro nás všechny je to velmi cenná zkušenost do budoucna,“ uzavřel své hodnocení Denis Kramář.


sdílet