Informace pro fanoušky před utkáním se Zbrojovkou

30. 9. 2023
Redakce

Bitva se Zbrojovkou se blíží! Od 16:00 vykupne v Městských sadech zápas 11. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před utkáním bude pro fanoušky, zhruba od 13:30, v návaznosti na počasí, fanzóna, kde budou k dispozici atrakce pro děti a skvělé občerstvení.

FANZÓNA

Zhruba od 13:30 bude pro fanoušky k dispozici fanzóna. Její přesnýzačátek bude záležet na počasí. Nicméně k dispozici bude v rámci skvělé občerstvení od opavského Bistro Dík a Čau nebo kávu a sladké dobroty od cukrárny Šup do trouby! K dispozici pak bude samozřejmě také pivo, které bude možné zakoupit v klubovém bufetu. Součástí budou také atrakce, jako například nafukovací fotbalový terč či fotbalová brána.

Posedět pak budete moci na skvělých desginových stolech od společnost NA CITY.

SLEZSKÁ HYMNA

Stejně jako před utkáním s Líšní nebo Duklou, tak také dnes zazní, zhruba pět minut před výkopem, Slezská hymna z úst operního pěvce Petr Urbánka. Její historii a text naleznete v zápasovém bulletinu a k dispozici bude také na LED obrazovce.

OTEVŘENÍ STADIONU V MĚSTSKÝCH SADECH

Zápas se Zbrojovkou má výkop v 16:00 a brány Městského stadionu se pak již tradičně otevřou hodinu před utkáním, tedy v 15:00.

PARTNER UTKÁNÍ A POLOČASOVÁ SOUTĚŽ

Také při tomto utkání se můžete těšit na poločasovou soutěž s partnerem utkání, kterým je tentokrát opavská společnost Tipsport. Chyťte o poločase míč a dorazte soutěžit!

ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude tradičně také zápasový magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude možné zakoupit na pokladnách při vstupu na stadion za 20 Kč. V rámci rubriky INSIDER, se můžete těšit na rozhovor s bývalým hráčem SFC a současným trenérem Zdeňkem Partyšem.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Ve stáncích s občerstvením bude znovu možné, stejně jako v předešlých utkáních, platit kartou. Některé pochutiny budou navíc znovu roznášeny i přímo na tribuny. K dispozici budou k zakoupení také NICKNACKY.

FANSHOP

Již tradičně pro vás bude otevřen kamenný fanshop v hlavní tribuně. K dispozici bude také prodejní stánek u Opavice mezi tribunami A a G a v průběhu utkání pak bude možné zakoupit vybrané produkty také na tribuně, kam budou prodejci roznášeny.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn v rámci své permanentní vstupenky. V případě, že máte zakoupenu permanentní vstupenku na sezonu 2023/24 a budete mít u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím fanshop, kde vám pomohou tento problém vyřešit. Dnes již není možné permanentní vstupenku na novou sezonu zakoupit.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách. Pokladny, stejně jako celý stadion, budou otevřeny hodinu před utkáním, tedy od 14:30 a na pokladnách je možné platit také platební kartou.

U vstupů na stadion budou jasně vyznačeny vchody, které budou vyhrazeny pro permanentkáře a majitele lístků, kteří si je zakoupili v předprodeji. Samostatné pokladny pak budou vyznačeny pro fanoušky, kteří budou chtít zakoupit lístky v den utkání na pokladně.sdílet