Informace pro fanoušky před pohárovým utkáním s Duklou Praha

25. 2. 2024
Redakce

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu, v rámci kterého do Opavy dorazí tým Dukly Praha, se odehraje na stadionu v Městkých sadech od 14:00.

PREMIÉRA TRACKU ZA OPAVU

Vůbec poprvé se můžete těšit na premiéru nové písničky Vojtěcha Krále, alias Diaze, ZA OPAVU, která zazní z jeho úst LIVE před utkáním.

OTEVŘENÍ STADIONU V MĚSTSKÝCH SADECH

Zápas s Duklou má výkop v 14:00 a brány Městského stadionu se pak již tradičně otevřou hodinu před utkáním, tedy ve 13:00.

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA NA ZÁPAS

Žádáme fanoušky, aby využili primárně parkoviště u Střelnice, případně městskou dopravu.

PARTNER UTKÁNÍ A POLOČASOVÁ SOUTĚŽ

Také při utkání s Táborskem se můžete těšit na poločasovou soutěž s partnerem utkání, kterým je tentokrát Tipsport. Chyťte o poločase výherní vak od Tipsportu a dorazte soutěžit o zajímavé výhry v podobě Voucheru na sázení.

ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude tradičně také zápasový magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude možné zakoupit na pokladnách při vstupu na stadion za 20 Kč. V rámci rubriky INSIDER, se můžete těšit na rozhovor s novým majitelem SFC Andrejem Krajíčkem. V bulletinu najdete taky úvodní slovo předsedy představenstva Lukáše Petříka, nebo rozhovor se sportovním manažérem Jaroslavem Kolínkem.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Ve stáncích s občerstvením bude znovu možné, stejně jako na podzim, platit kartou. Některé pochutiny budou navíc znovu roznášeny i přímo na tribuny.

FANSHOP

K dispozici bude prodejní stánek u Opavice mezi tribunami A a G, který nahradí kamennou prodejnu. Ve stánku bude možné platit kartou a naleznete zde vše potřebné od nejrůznějších suvenýrů až po šály nebo bundy. V průběhu utkání pak bude možné zakoupit vybrané produkty také na tribuně, kam budou prodejci roznášeny. U prodejců na tribuně lze platit jen hotově. Pro platbu kartou využijte stánek mezi tribunami A a G. Kamenný FANSHOP v hlavní tribuně byl během zimy přestěhován do nákupního centra OC Breda&Weinstein.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn v rámci své permanentní vstupenky. V případě, že máte zakoupenu permanentní vstupenku na sezonu 2023/24 a budete mít u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím fanshop, kde vám pomohou tento problém vyřešit. Dnes již není možné permanentní vstupenku na novou sezonu zakoupit.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách. Pokladny, stejně jako celý stadion, budou otevřeny hodinu před utkáním, tedy od 13:00 a na pokladnách je možné platit také platební kartou.

U vstupů na stadion budou jasně vyznačeny vchody, které budou vyhrazeny pro permanentkáře a majitele lístků, kteří si je zakoupili v předprodeji. Samostatné pokladny pak budou vyznačeny pro fanoušky, kteří budou chtít zakoupit lístky v den utkání na pokladně.

AKTIVACE PERMANENTEK A VSTUPENEK

Pro účely aktivace nefunkčních permanentek nebo výměny nefunkčních vstupenek využijte pokladnu u vstupu od Střelnice. Pro tyto účely je tato pokladna vybavena tiskárnou na lístky i čtečkou permanentních karet.


sdílet