Osobnosti Opavy vs Real Top Praha

14. 5. 2024
Redakce

V pátek 7. června se na Městském stadionu uskuteční v rámci oslav 800 let slezského města charitativní utkání mezi Osobnostmi Opavy a Realem Top Praha, jehož výtěžek bude v plné výši věnován Patricii Keis a také sourozencům Adélce a Matymu Markovým.

V dresu domácích vyběhnou na trávník například primátor Tomáš Navrátil (ANO), bývalý český fotbalový reprezentant Libor Kozák, úřadující basketbaloví šampioni ČR Petr Czudek s Jakubem Šiřinou, halový mistr Evropy v běhu na 1500 metrů Jakub Holuša nebo dvacetinásobný účastník Velké pardubické Marek Stromský.

Hostující tým povedou fenomenální herec a sedminásobný držitel Českého lva Ivan Trojan s fotbalistou, bavičem a moderátorem Petrem Švancarou.

Adresná charitativní pomoc, na níž se dlouhodobě Real Top Praha i spoluorganizátor akce Ceca Cup specializují, je navázána na konzultaci s MUDr. Daliborem Hudcem, primářem dětského oddělení Slezské nemocnice v Opavě.

Životní příběhy zmíněných dětí si můžete přečíst na www.cecacup.cz.

INFORMACE KE VSTUPENKÁM

Vstupné na utkání činí 50 Kč, přičemž výtěžek ze vstupného poputuje v plné výši na charitativní účely. Akce pak probíhá za finanční podpory Statutárního města Opavy.

Vstupenky na utkání je možné zakoupit v sítí Ticketportal. Aktuálně je pak možné pořídit vstupenky na tribuny A a G.

Osoby ve věku 65+, děti do 15 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají vstup na utkání zdarma!

VSTUPENKY NA UTKÁNÍ MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE


sdílet