Informace pro fanoušky před utkáním s Jihlavou

25. 5. 2024
Redakce

Utkání 30. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je za rohem. Od 17:00 se, v letošní sezóně naposledy, představíme na Městském stadionu proti Jihlavě. Nenechte si proto ujít informace spojené s tímto utkáním.

OTEVŘENÍ STADIONU V MĚSTSKÝCH SADECH

Zápas s Jihlavou má výkop v 17:00 a brány Městského stadionu se pak již tradičně otevřou hodinu před utkáním, tedy v 16:00.

FANZÓNA

Společně s otevřením stadionu v 16:00 se otevře i připravená fanzóna. Ve fanzóně budou pro děti a fanoušky nachystány různé hry a soutěže jako například střelba na terč, na bránu nebo cornhole.

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA NA ZÁPAS
Žádáme fanoušky, aby využili primárně parkoviště u Střelnice, basketbalové haly a také městskou dopravu.


PARTNER UTKÁNÍ A POLOČASOVÁ SOUTĚŽ

Také při utkání s Jihlavou se můžete těšit na poločasovou soutěž s partnerem utkání, kterým je tentokrát společnost BYRFIN Group.


ŽLUTOMODRÁ OPAVA

K dispozici bude tradičně také zápasový magazín ŽLUTOMODRÁ OPAVA, který bude možné zakoupit na pokladnách při vstupu na stadion za 20 Kč. Zápasový bulletin bude k dostání také v on-line podobě a můžete si ho naskenovat QR kódem u všech vstupů na tribunu. Těšit se můžete na rozhovor z rubriky INSIDER s bývalým hráčem Kaučuku Martinem Prohászkou.

OBČERSTVENÍ NA STADIONU

Ve stáncích s občerstvením bude znovu možné, stejně jako na podzim, platit kartou. Některé pochutiny budou navíc znovu roznášeny i přímo na tribuny.

FANSHOP

K dispozici bude prodejní stánek u Opavice mezi tribunami A a G, který nahradí kamennou prodejnu. Ve stánku bude možné platit kartou a naleznete zde vše potřebné od nejrůznějších suvenýrů až po šály nebo bundy. V průběhu utkání pak bude možné zakoupit vybrané produkty také na tribuně, kam budou prodejci roznášeny. U prodejců na tribuně lze platit jen hotově. Pro platbu kartou využijte stánek mezi tribunami A a G. Kamenný FANSHOP v hlavní tribuně byl během zimy přestěhován do nákupního centra OC Breda&Weinstein.

Fanoušci, kteří navštíví dnešní utkání si mohou ve fanshopu zakoupit domácí dresy z letošní sezóny s 25% slevou.

VSTUPENKY/PERMANENTKY

Permanentkáři mají vstup na utkání zajištěn v rámci své permanentní vstupenky. V případě, že máte zakoupenu permanentní vstupenku na sezonu 2023/24 a budete mít u vstupu problém s nefunkční permanentkou, využijte prosím prostor bývalého FANSHOPU, kde vám bude permanentka aktivována.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách. Pokladny, stejně jako celý stadion, budou otevřeny hodinu před utkáním, tedy od 17:00, na pokladnách je možné platit také platební kartou.

U vstupů na stadion budou jasně vyznačeny vchody, které budou vyhrazeny pro permanentkáře a majitele lístků, kteří si je zakoupili v předprodeji. Samostatné pokladny pak budou vyznačeny pro fanoušky, kteří budou chtít zakoupit lístky v den utkání na pokladně.

Zároveň doporučujeme všem fanouškům, aby si lístek na utkání zakoupili v předprodeji a vyhnuli se tak čekání ve frontě na lístek a na stadion se tak dostali pohodlně a bez čekání.

Žádáme všechny fanoušky, aby si vstupenky zakoupené online vytiskli a předešli tak komplikacím před vstupem na stadion. Při tomto utkání nebudou k dispozici mobilní čtečky.

Ceník jednorázových vstupenek – den zápasu

JEDNOTNÉ VSTUPNÉ
Tribuna A 150 Kč
Tribuny F, G, H 130 Kč
ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ (OSOBY VE VĚKU 65+, DĚTI OD 7 DO 15 LET, STUDENTI S ISIC)
Tribuna A 120 Kč
Tribuny F, G, H 100 Kč
Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají slevu 50%, nicméně vstupenku si mohou zakoupit pouze na pokladně ve fanshopu po předložení průkazu.
Děti do 6 let věku mají vstup na stadion ZDARMA, nicméně bez nároku na místo.


sdílet